BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Znaš onaj vic kad pričaju dvije Purgerke o sexu i ova jdna će da je sinoć bila sa Bosancem. Ova jedna pita: I kak izgleda ta njihova ćuna? A ova joj odgovori: Pa ćuj, to ti je kak naš pimpek, sam je duplo veće 😁

Uvijek je raja iz Bosne bila na glasu kao najveći šmekeri i zajebanti. A strankinje nakon sexa sa nama odmah zapjevaju:
Jao druze, je l' makar imao pocrvenis nakon ovakih gluposti koje napises? Evo mene za tebe hvata teski krindz, majke mi. Za taj "glas" niko nije cuo osim vas koji to pisete, ono bukvalno usta moja hvalite me, kada nece niko drugi. Srbi su makar kreativni sa mitovima, ali vi ste bas ono krindz druze teski.
 
Pozdrav, ima li neko iskustva sa parom iz Doboja sa super oglasa? I ako neko ima neki provjeren kontak za Doboj bio bih zahvalan kada bi podijelio sa mnom. Pozz
 
Ma đe bi ba srbende bili mitomani, ne'a pojma jarane dušmani lažu.
Od srba je samo nastao cijeli svijet i svi su narodi prije bili srbi pa su neki prodali "veru" za večeru a neki čuvaju ikone na tavanu još dan danas 😆😆

Pozdrav za nebeske i prve u svemu 😉
Pa evo vidis da nisu jedini, mada Srbi uglavnom troluju sa tim "nebeskim", ovo prodavanje vjere za veceru donekle i pije vodu. Ali naravno da nekima to ne odgovara kada cuju.
 
Šta je bilo jarane? Neki Bosanac ti safatao žensku pa imaš fobiju od njih? Miran da ne idem po prvog Dalmatinca, oni su za vas Purgere penicilin 😁
 
Ah joj, ovaj je jos gori nego sto sam mislio. Koga je bolan Bosanac "safatao", Bosanac jedino sto moze "safatati" efikasno je mjesalica i kablovi. Ne volim ovo stereotipizovanje, ali ovaj "hajvan" bas to trazi sa ovakvim glupostima koje pise. Ali necu vise, ne zato sto sam ja poceo, jer i nisam(moguce je prelistati i vidjeti ko je, kao i uvijek, poceo sa mitomanisanjem), nego zato sto tema nije o tome. Toliko o tome.
 
Auu.. Koliko su cure skupe. U Austriji dobijes vrhunsku uslugu za 60 eura pola sata sa registrovanom kurvom koja mora kod doktora svake sedmice na kontrolu. Prelijepe Rumunke i Madjarice😋
A ovde ljudi non stop pisu i mole za brojeve od nekih pa skoro baba od 50+, em stare , em skupe. A u Austriji i Njemackoj za 50€ jebes top djevojke od 25 godina, kao sto kazes lijepe i zgodne Rumunke, Moldavke…
 
Auu.. Koliko su cure skupe. U Austriji dobijes vrhunsku uslugu za 60 eura pola sata sa registrovanom kurvom koja mora kod doktora svake sedmice na kontrolu. Prelijepe Rumunke i Madjarice😋
Znas sta je komedija, plus sto im daju 200 eura za sat jos to sa ponosom naglase, ono kad ljudi sumnjaju da su budale a oni napisu to pa jos potvrde
 
Kontaktirao sam administratora foruma, pa vidjet cemo da li ce uopste odgovoriti, ili da banuje ove mentalne slucajeve ili da nam se omoguci neka privatna tema gdje ce moci iskljuciti pojedinci.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh