BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Evo jedna konkretna recenzija. Cura vrhunska, izgled 9/10, oral 11/10 (blago rečeno), faca daleko ljepša uživo nego na slikama. Malo loša lokacija ali za promjenu izašao sam od nje zadovoljan u svakom smislu.
 

Evo jedna konkretna recenzija. Cura vrhunska, izgled 9/10, oral 11/10 (blago rečeno), faca daleko ljepša uživo nego na slikama. Malo loša lokacija ali za promjenu izašao sam od nje zadovoljan u svakom smislu.
Koliko košta 1h s njom?
 

Evo jedna konkretna recenzija. Cura vrhunska, izgled 9/10, oral 11/10 (blago rečeno), faca daleko ljepša uživo nego na slikama. Malo loša lokacija ali za promjenu izašao sam od nje zadovoljan u svakom smislu.
Pozdrav gdje se nalazi otprilike i koja je cijena
 
Ni 24 sata od mog uclanjenja nije proslo a vi me napadate i vrijedjate na sve moguce nacine,da sam prevarantica,da trazim neke bonove i novac,da sam musko,da sam homosexualac.Koliko samo mrznje,zlobe i zavisti u vasim rijecima a nisam vam dala za to nikakvog povoda.Neka vam se javi bilo ko sa kim sam u kontaktu preko poruka ili Vibera i neka slobodno objavi javno ako sam trazila od ikoga novac ili bilo kakvu vrstu financija.Neka objavi javno ovdje sve.Ja vas necu vrijedjati,nisam tako naucena.Imam pravo da preko foruma komuniciram sa normalnim muskarcima ovdje svidjelo se to vama ili ne.Nastavite me slobodno vrijedjati i govoriti o meni takve gadosti,to ustvari samo govori o vama ko ste i sto ste a ne o meni.

Irena
Irena, prije svega imaš predivno ime, jako mi se sviđa. Drugo, ne dozvoli sebi da se pravdaš ovdje nekome, a ne znaš ni kome ni za šta. Bitna si ti sebi, ne nekome ovdje. Bilo kome.
 
A gdje je to @Irena objavila da je u ovome poslu? Cura je jednostavno znatiželjna i ovaj forum pregleda rekreativno za svoju dušu a povremeno se uključi u konverzaciju...
A ti si na forumu da budeš svakom loncu poklopac?

Pratim i ja forum i skontao sam davno ko je Irena, a nisam joj to napisao zbog toga što ti misliš, nego mi bilo smiješno kako je odgovorila ovom što sve doziva da dođu u Mostar...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh