BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ljudi, zna li neko ima li neka za vikend u regiji prijedor, mrkonjic grad, sanski most, kljuc, bosanski petrovac? Ako da molim u privatnu poruku info da posaljete
 
Ima li neko da je bio na Solomunu?
Ako ima, jeste li slučajno vidjeli tri trebe, dvije mlađe i jedna "starija" gospođa u crnoj majici sa rupama ili šta već...fkt nisam zagledao jer ima preeejake "životne pratiteljice" (najveće, najoblikovanije i najraskošnije sike koje sam sinoć vidio) i uputila mi je onaj kurvanjski pogled, malo je možda "opićena" ili pak baš voli kitu??????
Mislim ipak' da je "opićena" (kitu vjerovatno ima obezbjeđenu), bilo je takvih iskustava da su pojedini pisali. Pa zar nije prijatno vidjeti sređeno ženko, koje baš drži do sebe. Ona je samouvjerena i sviju nadahnjuje oko sebe, nemojte posmatrati žene kao sexualne objekte. Obična prodavačica koja kao i svi mi imamo neki posao i svoje male živote. Tako je neko pisao na forumu za trgovce Mostarskog Mepas Mall-a, nemojte biti blesavi!
 
Mislim ipak' da je "opićena" (kitu vjerovatno ima obezbjeđenu), bilo je takvih iskustava da su pojedini pisali. Pa zar nije prijatno vidjeti sređeno ženko, koje baš drži do sebe. Ona je samouvjerena i sviju nadahnjuje oko sebe, nemojte posmatrati žene kao sexualne objekte. Obična prodavačica koja kao i svi mi imamo neki posao i svoje male živote. Tako je neko pisao na forumu za trgovce Mostarskog Mepas Mall-a, nemojte biti blesavi!
Stari idi opali nesto. Nemoj jebavat nas po forumu 🤣🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh