BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vidi ovako kolega, ako se već govori o nekoj elitnoj prostituciji treba napomenuti nekoliko sitnica koje razlikuju taj pojam i pojam preskupe dronfulje.

Kurva od 250-300 eura po satu u normalnim zemljama govori strane jezike, izgleda vrhunski i dočeka te u deluxe apartmanu sa pićem i slatkišima. Obično je higijena na vrhunskom nivou, čekaju te bade mantil, peškiri, voda za usta itd. Ona se upozna sa tobom, ispita te šta želiš i voliš, trudi se da se maksimalno opustiš i uživaš...tokom sexa se maksimalno potrudi, jer ona zna da ako budeš sretan i zadovoljan, sigurno ćeš joj se vratiti sve sa poklonima. E sad to uporedi sa našim fuksama koje ne znaju ni svoj jezik da pričaju ispravno, napumpaju sise i usta silikonom i misle da su Miloske Venere pred kojima se pada na koljena. Ako imaš sreće pa naletiš na takve, pošto su uglavnom u pitanju podgrijani leševi. Kad joj dođeš u smještaj (ako i dođeš) izbifla ti čitav spisak pravila ponašanja još u prepisci...nema ljubljenja, nema puno pipanja, sex u dvije poze, pušenje sa kondomom i ako išta, gluvo bilo, upitaš mimo protokola ideš na block! Stanovi su im obično jeftine jazbine sa upitnom higijenom, a ona se samo plahnula vodom pet minuta prije nego što si došao....Profi dama ti se maksimalno posveti tih sat ili pola sata, dok ova navedena čita poruke, štopa na sat i pita tri puta jesi li gotov....

Ako je po tebi u redu da jebanje koje je najsličnije nabijanju gumene lutke platiš kao sex koji ćeš dugo sa osmijehom pamtiti, samo izvoli, pare su tvoje....
Ja sam 300e dao Mallory djevojka upravo tako radi, nasmejana, pita za preference, ako treba da uspori, ubrza kako voliš, gde, šta ili da prepustiš njoj da radi a ti da "samo uživaš". Takvk je moje iskustva I sve preporuku za curu. Dosta ozbiljnih tipova je sa mnom bilo, ne verujem da je imala neki kiks ili slično.. jer dugo je ipak ovde.
 
Ok, rekla.mi je to. Ali jesu li njene slike, jel sve regularno kad odes? Znam da je neko ranije pisao da je imao negativna iskustva po Lukavici 😅
Ako je to ta sto sam ja otisao i vratio se! Mrsava skroz crna kao ciganka jedino mozda nije ona al jesu joj mati i otac 😁nekih 30godina otprilike , ima velike sise al guzice ni za lijeka nema ! Jedino sta je sredjena je bila normalno obucena i stan sredjen
 
Ja sam 300e dao Mallory djevojka upravo tako radi, nasmejana, pita za preference, ako treba da uspori, ubrza kako voliš, gde, šta ili da prepustiš njoj da radi a ti da "samo uživaš". Takvk je moje iskustva I sve preporuku za curu. Dosta ozbiljnih tipova je sa mnom bilo, ne verujem da je imala neki kiks ili slično.. jer dugo je ipak ovde.
S tobom dosta ozbiljnih tipova bilo ili s njom hahahhaha
 
Ako zna neko da li radi jos uvijek u sarajevu plavka 40 godina stupska ulica bio sam prosle god ali izgubio kontakt.
Moze nesto i zauzvrat ako ko ima broj
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh