BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije


Cura je provjerena, ja zimus imao oral. Malo jeste punija i voli trazit 100 KM za oral, ali se cjenkajte, da se spustiti. Nafurana na prvu, ali se opusti brzo. Dobro pusi, voli zesce, pusenje bez kondoma, svrsavanje u usta, ne smeta joj duboko grlo. Na prvu poruku ne zuri sa odgovorom, ali kasnije normalna komunikacija, ne tipka puno. Kratko i jasno i bit ce sigurno dobro.
Mozda je to neka druga cura drug, ova ima nekakav roman pise, 400KM nema ogranicenja od navece do ujutro. Gubljenje vremena.
 
Mozda je to neka druga cura drug, ova ima nekakav roman pise, 400KM nema ogranicenja od navece do ujutro. Gubljenje vremena.
E svašta, ja bi joj napisao da li ima sisu određene zapremine i razvojene noge bar 1cm te ako ima više od 1mg botoxa da ne može... Baš sam svašta vidio, ok uredan i čist mislim zar to treba pisati...sad baš obrijan...ok potšišan na kratko ali da ga baš podbrijavam ko berberin hahahah
 
Banja Luka
Sany_power90 insta
Moze se dogovoriti jebacina nakon par poruka(ako se javite sa pravog profila)da vidi da imate kes itd.. malo epp
Za mladje momke sara.j Banja Lucani ce znati ko je(sponza)ali moze se dogovoriti za kes,inace dobila otkaz u jednoj “firmi” jer je bila na bolovanju zbog silikona,ima i drugaricu jebe se za kao 250e (ne vrijedi)
Ima A.K. insta. saljem u pp,djevojka se jebe jer voli kurac i nije normalna iako na prvu se ne cini tako(inace djevojaka je ovisnik o sexu i van je svih ovih drugi djevojaka,zivi u nekom svom svijetu nepoznata u gradu,buca inace)
Siptarka sto plese u strpitiz clubu u BL nekome ce dati za dzabe a nekome nece dati ni za 1000e budala jednostavno
Ali to nisu klasicne kurve ti pare ona picku,ali se moze jebati bukvalno nakon par poruka
Zatim ove Banja Lucke profi Dragana i Neodoljiva i drugarica Gagarules,jedna je 500 druga 1000e gaga 400e mislim da je tako,ali izgledaju dobro nema tu sta,ko nema njemu je skupo
Ima jos 10 djevojaka gdje se moze uletiti klizeci
Preko instagrama
Necu bas sve detalje da spomijen ko hoce vise neka se javi privatno da mu objasnim,ali sve mozete sami skontati
Bar tako se prica po selu ;)
Drug tebe vise nema izgleda na sajtu
 
Pozdrav svima,

Da li iko ima kontakt od Grofice ?

Vidim mnogi je hvale pa bi bio zahvalan kada bi mi neko podjelio kontakt
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh