BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

U SA povoljnije cijene nego u BL. Dobro ponude je puno vise ali i traznje.
Zna li iko da li je ovo laznjak?
Nije laznjak
Nova otoka stan uredan ona onako jbg kako se opali valjda pojma neam! Bio sam 3 puta s tim da mi je prvi put bilo top jebacina na nivou moze sve i anal! Druga 2 puta se nije nest trudila kriticna je malo u faci al mozes dogovoriti i jeftinije ako naletis da joj love treba! Uglavnom nije odron ima dobre sise al nije ni top ! Licno najbolje do sad meni Negra ostale sve daj samo sto prije da zavrsi!
 
U SA povoljnije cijene nego u BL. Dobro ponude je puno vise ali i traznje.
Zna li iko da li je ovo laznjak?
Dobra ili ne, ne bih znao, dva puta dogovarali, komunikacija ok, ali oba puta izradila, dodjes ispred zgrade i nje nema. Kasnije se javi, fol nesto joj iskrslo. Uglavnom dzaba joj tolika promocija kad je nepuzdana.
 
Nije laznjak
Nova otoka stan uredan ona onako jbg kako se opali valjda pojma neam! Bio sam 3 puta s tim da mi je prvi put bilo top jebacina na nivou moze sve i anal! Druga 2 puta se nije nest trudila kriticna je malo u faci al mozes dogovoriti i jeftinije ako naletis da joj love treba! Uglavnom nije odron ima dobre sise al nije ni top ! Licno najbolje do sad meni Negra ostale sve daj samo sto prije da zavrsi!
Pa taj detalj ja ljudima nikako ne mogu da objasnim "jeftinije ako naletiš da joj love treba"!!! Jednima skupo ili preskupo, pa stekni povjerenje i budi redovna mušterija. Dobićeš komplet uslugu za, 20KM, 30KM ili 50 KM. Sam to proživljavam jer mi poruke pošalju i kao fol neka poruka kako si i to... Plaćaju i one kiriju i troškova imaju. Mi smo im odabrani i sigurni za diskretnost i to je nagrada "lojalnost". I da ti svoj privatni broj, pa to se ne dijeli i ne objavljuje...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh