BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

de, jel ima ko sta za tuzlu danas il u narednim danima 🙃 placam dobro euri marke svejedno, il ako neka zeli da putuje do tuzle na duze sati vise eura moze i dogovor preko pp
 
Sutra..od 9 casova zgodna crna hercegovka gostuje u SARAJEVU...kontakt 063763545....ko nije upoznao ima priliku a ko zna...javite se
 
Pozdrav zanima me da li neko ima iskustvo sa ovom djevojkom?vec dugu vidjam njene slike po raznim stanicama za eskort u Sarajevu.Cuo sam se sa curom ne trazi x bon ili nesta drugo prije dolaska.

 
Pozdrav zanima me da li neko ima iskustvo sa ovom djevojkom?vec dugu vidjam njene slike po raznim stanicama za eskort u Sarajevu.Cuo sam se sa curom ne trazi x bon ili nesta drugo prije dolaska.

Ja sam ove iste slike viđao na city pa ima i 10 godina iako je ista treba danas nije ovakva 100%.
 
Pozdrav zanima me da li neko ima iskustvo sa ovom djevojkom?vec dugu vidjam njene slike po raznim stanicama za eskort u Sarajevu.Cuo sam se sa curom ne trazi x bon ili nesta drugo prije dolaska.

Ovo je ona sa Otoke, ne vrijedi 100eur.
Ima desetak svojih profila na raznim stranicama sa raznim imenima, nije cura ima 40 sigurno
 
Tuzlaci eto vam one Brazilke sto sam je sinoc preporucivao u Tuzli, jutros su ona i kolegica naprasno otisle za Tuzlu. Nekih problema su kaze imale u Mostaru sad mi pise.
Dobra je picka pa navalite. Ko nema para moze i 15 minuta 100 ojra :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh