BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi jel ima možda neki kontakt od djevojke koja se reklamirala kao Irena na "Oglasniku". Dolazila je u B.Luku, bila u ul. Đure Jakšića. 20-ak godina. Ako neko zna kontakt molim Vas da mi pošalje u privatnim porukama, bio vih zahvalan.
 
Može recenzija Sare...samo iskrena.
Cura je stvarno top. Naplaćuje 200e ali možeš spustiti ali za stare mušterije je ostalo 150e. Lijepa je djevojka baš i prijatna. Malena je. Ne znam da li ima preko 160cm. Ali baš je dobra. Ima baš finu "ribicu i sike, i fina je u licu. I lagana za dogovor. Nadam se da će opet doći u B.Luku.
 
Cura je stvarno top. Naplaćuje 200e ali možeš spustiti ali za stare mušterije je ostalo 150e. Lijepa je djevojka baš i prijatna. Malena je. Ne znam da li ima preko 160cm. Ali baš je dobra. Ima baš finu "ribicu i sike, i fina je u licu. I lagana za dogovor. Nadam se da će opet doći u B.Luku.
Nisam trebao napisati da naplaćuje starim musterijama 300KM, sad kad je skole za popust, ima da idući put platim 500KM za sat kad digne cijenu :)
 
Bio sam i sa Hercegovkom. Sa njom 2h može za 300KM. Ok je i ona. Ali mala je bolje za duplo. Jer je baš fina, lijepa, draga i prijatna.
Bolje je dati sa malom 300KM za sat nego ovamo za 2h. Ograđujem se to je moje iskustvo. Nista protiv Hercegovke. I ona je ok. Ali mala je bolja. Sto bi rekao Fridrih Niče najslađe je....:).
 
Ljudi jel ima možda neki kontakt od djevojke koja se reklamirala kao Irena na "Oglasniku". Dolazila je u B.Luku, bila u ul. Đure Jakšića. 20-ak godina. Ako neko zna kontakt molim Vas da mi pošalje u privatnim porukama, bio vih zahvalan.
Ova mala je top. Ponudio sam joj 300KM za 3h i na keca je pristala.
Ne znam kako vi ali meni je gušt cijenkati se :). Jednom sam se u Istanbulu cijenkao za minđu. Pa umalo ne najeba od makroa :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh