BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Pa da sam ja htio pitat pitao bi, nego kazem ako neko poznaje te djevojke na toj lokaciji pa da mi kaze otp. Cijela prica: lik (taksista) na jednoj app za upoznavanje mi dao imena "kurvi", ali iskreno neke mi ne djeluju da su od tog posla.
Rekao si ima jedna mala na instagramu ali ne znaš da li radi a ofirno ti pitati..
Zato kažem pošalji link instagrama jer ima nas kojima nije ofirno pitati.. kontas
 
Jesi retard? Pitam zbog ovog navoda pod rednim brojem 7! Čuj na kafu da joj daješ još 50 - 100 eura. Ahahhahaha pa toliko nadodaš i ispišaš joj se u usta!
Pa prije nego sto nekoga pitas da li je retard, onda sam sebe to zapitaj... Ako ne mozes skontati da li je netko zaista retard, onda si ti taj hahahaha

Naime, to sto ostavis na fuka jer investicija... dobijes bolji tretman, sljedecih par puta kad dodjes takodjer imas bolji tretman, a ostanes i duze, tako da se to na fuka poslije visestruko isplati ako se gleda samo na novac. ako neces biti vise od jednom, onda ostavi manje na fuka jer ce svkako biti bolje iskustvo kad joj malo nadodas... ako mislis dolaziti da mafijas i pisas u usta i svasta, neces se probesti kako si planirao nigdje...
 
Pa prije nego sto nekoga pitas da li je retard, onda sam sebe to zapitaj... Ako ne mozes skontati da li je netko zaista retard, onda si ti taj hahahaha

Naime, to sto ostavis na fuka jer investicija... dobijes bolji tretman, sljedecih par puta kad dodjes takodjer imas bolji tretman, a ostanes i duze, tako da se to na fuka poslije visestruko isplati ako se gleda samo na novac. ako neces biti vise od jednom, onda ostavi manje na fuka jer ce svkako biti bolje iskustvo kad joj malo nadodas... ako mislis dolaziti da mafijas i pisas u usta i svasta, neces se probesti kako si planirao nigdje...
Pa šta ćeš ti kralju ići uvijek kod iste i plaćati 200eura??? Zar nije poenta da se ne ide nikad kod iste, nije ti žena...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh