BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Aman ljudi ne pišite više gluposti po ovom forumu, gubi svrhu, preko dvadeset poruka je na jednoj stranici, a ima 1112 stranica trenutno, pa da je 20 poruka u prosjeku po stranici to je 22240 poruke, a ima i više? Ne možemo pronaći realna iskustva i preporuke u ovom moru poruka i onda ljudi stalno pitaju za nešto što je već pisano, jer ne mogu da pronađu.
Ovaj forum postaje potpuno besmislen.
 
Aman ljudi ne pišite više gluposti po ovom forumu, gubi svrhu, preko dvadeset poruka je na jednoj stranici, a ima 1112 stranica trenutno, pa da je 20 poruka u prosjeku po stranici to je 22240 poruke, a ima i više? Ne možemo pronaći realna iskustva i preporuke u ovom moru poruka i onda ljudi stalno pitaju za nešto što je već pisano, jer ne mogu da pronađu.
Ovaj forum postaje potpuno besmislen.
ako mislis jebavat uz preporuke i informacije odavde.. dizi sirdro i fataj se desnice..
 
Čovjek (Djo) je u pravu .
Ovaj forum ima svoju svrhu.
A ovi sto vole pisati romane o koje cemu neka naprave sebi novu stranicu.
Sta ce i kako ko jebavati njegova licna stvar i odluka.
Budimo korektni i konkretni.
 
  • Like
reagiranja: Dzo
ja u mom poslu imam ovakvu matematiku: bolje 1000 klijenata po 10e nego 2000 klijenata po 5e.. iz mnogo razloga iako mi posao nema veze sa prostitucijom ali matematika je ista.. a tako i one, bolje im se jebat 2x po 100e nego 4x po 50e.. dok ima ko placat, a ima ocigledno.. uostalom, ne jebu se one sa nama sto nas vole vec zbog matematike
Druze cim god da se bavis logika ti nije dobra niti u kojem slucaju. Puno je veca sansa da ces privuc nove musterije ako imas 2000 klijenata nego 1000. A u slucaju gubitka musterija manje gubis. U svakom poslu je bolje sto vise klijenata.
cak je dugorocno bolje i 2000 po 4e nego 1000 po 10e, ali je problem sto nas narod ni u cem ne razmislja dugorocno nego das sad sta das posle nemo nekako
 
Druze cim god da se bavis logika ti nije dobra niti u kojem slucaju. Puno je veca sansa da ces privuc nove musterije ako imas 2000 klijenata nego 1000. A u slucaju gubitka musterija manje gubis. U svakom poslu je bolje sto vise klijenata.
cak je dugorocno bolje i 2000 po 4e nego 1000 po 10e, ali je problem sto nas narod ni u cem ne razmislja dugorocno nego das sad sta das posle nemo nekako
da.. ako bi se radilo o klijentima u supermarketu.. zamisli dodjes u situaciju ili izaberes da se jebes za novac.. izabrao bi da te danas jebu njih 3 po 200e na sat i odradio ta 3 sata za 600e, ili bi izabrao da te jebe njih 12 po 50e za sat i potrosio 12h za iste pare..
 
Druze cim god da se bavis logika ti nije dobra niti u kojem slucaju. Puno je veca sansa da ces privuc nove musterije ako imas 2000 klijenata nego 1000. A u slucaju gubitka musterija manje gubis. U svakom poslu je bolje sto vise klijenata.
cak je dugorocno bolje i 2000 po 4e nego 1000 po 10e, ali je problem sto nas narod ni u cem ne razmislja dugorocno nego das sad sta das posle nemo nekako
inace one da hoce nove musterije i desetine ili stotine musterija, ne bi mijenjale brojeve svako malo kao ni destinacije.. kad jedan prestane da dolazi samo ga zamijene novom musterijom.. po svom izboru naravno.. i kraj price,da nije tako ne bi se ovdje i na slicnim forimima moljakalo za brojeve i preporuke..
 
Druze cim god da se bavis logika ti nije dobra niti u kojem slucaju. Puno je veca sansa da ces privuc nove musterije ako imas 2000 klijenata nego 1000. A u slucaju gubitka musterija manje gubis. U svakom poslu je bolje sto vise klijenata.
cak je dugorocno bolje i 2000 po 4e nego 1000 po 10e, ali je problem sto nas narod ni u cem ne razmislja dugorocno nego das sad sta das posle nemo nekako
a za taj tvoj zeljeni ili prizeljkivani sistem, imas bordele u drzavama gdje je to dozvoljeno, gdje one dodju na posao i imaju radno vrijeme, primaju musterija koliko ih dodje i koliko mogu vremenski da ispune.. cak je i jeftinije nego u nasoj okolini.. veci izbor..
 
Druze cim god da se bavis logika ti nije dobra niti u kojem slucaju. Puno je veca sansa da ces privuc nove musterije ako imas 2000 klijenata nego 1000. A u slucaju gubitka musterija manje gubis. U svakom poslu je bolje sto vise klijenata.
cak je dugorocno bolje i 2000 po 4e nego 1000 po 10e, ali je problem sto nas narod ni u cem ne razmislja dugorocno nego das sad sta das posle nemo nekako
A tvoja logika je kao u onom filmu kada kaže: "Ja bi dao da me za te pare jebe cijeli stadion"
- "Ali to je 50000 ljudi"
"Nema veze, imam ja vremena" 😁
 
I da sam zensko i odlucim se bavit prostitucijom kod nas naplacivo bih i vise jer cure nemaju konkurencije i moze i bit da imaju jako losu uslugu i visoke cijene. Jer i kad netko to vidi i vise ne ide kod njih doci ce netko novi.. hvala bogu nemam potrebe za odlazak kod nasih jer mi je split na 1h i kad mi se jebe kurva provozam se, posjetim brazilke koje izgledaju 5x bolje i isto toliko se bolje odnose prema klijentima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh