BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sta lažete da se su dignule cijene od kad radim je sve ostalo isto 150 maraka pola sat, 300 maraka sat, da krupna, čvrsta, kome ne odgovara ne mora se ni javljat, štoviše napomenula sam na oglasu da me forumasi ne zanimaju, ako krenete srat bez razloga dosta njih će te uskratiti zadovoljstvo jer ću se prestat javljat, ovaj forum je postao cista sprdacina, ne varam nit fotkama nit bonovima, a vi samo i dalje samo serite ovdje očito da nemate pametnijeg posla, a lagati nije u redu, nikad ali nikad nisam pristala na uslove nekoga drugoga......
Pusti pacenike nek' jaucu, sta te briga. Ko hoce, i ko je ozbiljan, dogovorice se s tobom. Evo, ja sam ti pisao par puta da dogovorimo termin, nisam pitao ni cijenu, niti bih se cjenkao, ali nikakav odgovor nisam dobio... Pomislio sam da je lazni broj. Pozdrav.
 
Jebat ću ti mater samo se oglasi još jednom i to tako da ćeš u hitnoj završit, nemoj se zajebavat
nad ne najebivom, dobro razmisli prije nego nešto napišeš jer se zakopopavas se dublje i dublje i nemoj me tjerat da kopam po forumu da dokažem svoje tvrdnje koje su istinite, vjeruj mi nećeš dobro proc..... Ja sam kraljica za tebe to zapamti.....
 
Od sada pa nadalje ću ispisat svaki vas detalj od izgleda, kurca, poze svrsavanja itd jer ovo je postalo nepodnošljivo, da se mi moramo pitat ako primimo nekoga u najboljoj namjeri da mu pružimo ono što mu treba ili nema kući, dal će nas ocrnit, neću više tolerirat, nadam se da ce i druge djevojke koje čitaju ovo da stat na kraj muškom izvivljanju nad nama..

Toliko od mene, budite na oprezu
Ako možete vi možemo i mi...
Ima nas koji vas i postuju, ipak ste vi zene...
Ne treba generalizovati ima ovde kompleksasa kao i kompleksasica al nisu svi redom debili i puni mrznje i bijesa prema suprotnom spolu zbog ko zna cega u zivotu ???
Kazem treba postovati ljude koji to zasluzuju a kozniti one koji to traze.
Moje licna iskustva : nisam imao puno losih iskustava sa zenama koje idu za novac..., iglavnom su to vesele osobe JARANCINE
Jednom sam poslao u PM djevojku u poruci zato sto je furala neku aroganciju i nisam ni otiso, a jednoj sam reko obuci se evo ti za taksi i gubi se iz sobe...zato sto je to zasluzila...
A ostale 95 % sve je o.k
Tako s obzirom da su ovde ljudi jako nekulturni...,ima puno seljaka a i seljankih koje se ne znaju ponasati..., ne znaju sta je kultura, sta je intima..., ne znaci da su svi takvi.
Ljudi uzivajte u zivotu i furajte pozitivnu energiju, volite se (jebite se) i bicete sretni 😉😊🍻
 
Pusti pacenike nek' jaucu, sta te briga. Ko hoce, i ko je ozbiljan, dogovorice se s tobom. Evo, ja sam ti pisao par puta da dogovorimo termin, nisam pitao ni cijenu, niti bih se cjenkao, ali nikakav odgovor nisam dobio... Pomislio sam da je lazni broj. Pozdrav.
pa nemoras joj se uvlacit u supak sada..
 
Mostarcu ne gine hitna 😅😅😅😅😅ako se ne javlja par dana znate da vija rane kući, dosta je bilo njegove zajebancije.....
Ma pusti Mostarca bona,i ti našla javno da mu prijetis. 😀Sunce mu udarilo u glavu vidiš da ne zna sta piše. Sad u Hercegovini 50 stepeni. Karaj se i uživaj, sta te briga sta pišu. I loša reklama je "reklama".
 
Ima nas koji vas i postuju, ipak ste vi zene...
Ne treba generalizovati ima ovde kompleksasa kao i kompleksasica al nisu svi redom debili i puni mrznje i bijesa prema suprotnom spolu zbog ko zna cega u zivotu ???
Kazem treba postovati ljude koji to zasluzuju a kozniti one koji to traze.
Moje licna iskustva : nisam imao puno losih iskustava sa zenama koje idu za novac..., iglavnom su to vesele osobe JARANCINE
Jednom sam poslao u PM djevojku u poruci zato sto je furala neku aroganciju i nisam ni otiso, a jednoj sam reko obuci se evo ti za taksi i gubi se iz sobe...zato sto je to zasluzila...
A ostale 95 % sve je o.k
Tako s obzirom da su ovde ljudi jako nekulturni...,ima puno seljaka a i seljankih koje se ne znaju ponasati..., ne znaju sta je kultura, sta je intima..., ne znaci da su svi takvi.
Ljudi uzivajte u zivotu i furajte pozitivnu energiju, volite se (jebite se) i bicete sretni 😉😊🍻
pa i zablji batak je jedna od tih ufuranih seljanki.. :)
 
Jebat ću ti mater samo se oglasi još jednom i to tako da ćeš u hitnoj završit, nemoj se zajebavat
nad ne najebivom, dobro razmisli prije nego nešto napišeš jer se zakopopavas se dublje i dublje i nemoj me tjerat da kopam po forumu da dokažem svoje tvrdnje koje su istinite, vjeruj mi nećeš dobro proc..... Ja sam kraljica za tebe to zapamti.....
miiir djeco... :) nema groblja gdje se sahranjuju ti koje ste vi pobili niti bolnice gdje zavrsavaju ti koje ste vi nasli i isprebijali :) malo vas covjek nalozi i odma teske rijeci iz malog uma...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh