BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Sarajevo - petak tj. sutra ( od 12h do 22h )
onda opet par dana pauza pa cu obavijestiti kad budem opet radila.


066 278 871 Whatsapp

#crnka🖤
 
ne pametujem ja ovdje , vecinom samo citam, nije ni cudo kad su se djevojke uzdigle, kad ste ti i ovakvi ko ti spreman dati fine pare za neku rospiju, da se vise cijenite, mozda bi vas i zene cijenile
Ja isto upadnem pročitat osvrte pa ostanem šokiran koliko love ljudi daju kurvi za sat vremena. I to ne vrhunskim pičkama nego ovim svaštarama koje daju svima i o kojima forumaši raspravljaju. Čak toliki očaj da se ne može lako do broja nijedne prave kurve, sve neke A bonašice ili lažni muškarci pod ženskim profilima koji samo vrebaju prevarit nekog naivca da im uplati ranije.😎
 
Ja isto upadnem pročitat osvrte pa ostanem šokiran koliko love ljudi daju kurvi za sat vremena. I to ne vrhunskim pičkama nego ovim svaštarama koje daju svima i o kojima forumaši raspravljaju. Čak toliki očaj da se ne može lako do broja nijedne prave kurve, sve neke A bonašice ili lažni muškarci pod ženskim profilima koji samo vrebaju prevarit nekog naivca da im uplati ranije.😎
i to sto kazes, da su to neke vrsne ribe, pa haj, bolje mozes naci na svakoj kasi u svakom supermarketu, ali ako cemo iskreno ove lokalne kurve placaju samo oni koji ne mogu drugacije umociti
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh