BJELOVARSKO BILOGORSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ja neznam što se sa vama događa , kukate kako ništa nema kada ima onda filozofirati. Plati 50 eura i sve buš znao.
 
Ja neznam što se sa vama događa , kukate kako ništa nema kada ima onda filozofirati. Plati 50 eura i sve buš znao.

Ne razumijem gdje si ti uspio shvatiti iz moje rečenice da ja kukam :) Mislim da je poanta ovakve vrste foruma i komunikacije da djelimo iskustva kako se drugi ljudi nebi sjebali ili da bi se i drugi mogli dobro provesti, ali dobro, zaboravi da sam pitao :)
 
Danas su tri cure na EGE,a ni jedna ne odgovara,vjerovatno sve fake!
Da se nisam osobno uvjerio sa stellitom prije mjesec dana,mislio bi da je cijeli ege fake.......
 
Ne razumijem gdje si ti uspio shvatiti iz moje rečenice da ja kukam :) Mislim da je poanta ovakve vrste foruma i komunikacije da djelimo iskustva kako se drugi ljudi nebi sjebali ili da bi se i drugi mogli dobro provesti, ali dobro, zaboravi da sam pitao :)
Znači ima 42 godine i nije avion žena je ok nije prijevara. Znači čim sam oglas vidio poslao poruku došla je ujutro u pola osam odradila posao dobila 50 eura i to je to. Neznam što bi vi za 50 eura.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh