BJELOVARSKO BILOGORSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Ekipa jel ima tko kakve informacije o paru iz okolice Bjelovara koji se oglašavao na ljubavnom...on 40 ona 35...mail je bio jozomont123@gmail.com.....prvo su trazili pojedinca,a zatim par za druzenje i za na more?
ma lik tipka žena vjerovatno nema pojma, on kao traži za ženu pa onda kao trojka, i onda kreće bisex prića i sve to pada u vodu, moja iskustva su sa parovima sljedeća.ako se žele družiti, dogovor je brz i lak, bez puno okolišanja, oni pitaju što ih zanima ako si ima interesantan i to je to, ako kemijaju po mjesec dana ništa od toga, a ovaj jozo traži bisex lika e sad za koga nisam išao provjeravati.
 
ma lik tipka žena vjerovatno nema pojma, on kao traži za ženu pa onda kao trojka, i onda kreće bisex prića i sve to pada u vodu, moja iskustva su sa parovima sljedeća.ako se žele družiti, dogovor je brz i lak, bez puno okolišanja, oni pitaju što ih zanima ako si ima interesantan i to je to, ako kemijaju po mjesec dana ništa od toga, a ovaj jozo traži bisex lika e sad za koga nisam išao provjeravati.
gdje ima taj oglas ja ga nevidim
 
sta se desilo sa cicom od prosle godine sto se razmjenjivao broj , srednje tridesete godine, punija?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh