Birtijaške čakule

Bio pijan nisam znao di sam. Nadi si život. Odi se bavit penzionerskim stvarima ribolovom, hranjenjem golobuva igranjem šaha i pametovanja mladima o životu. I obavezno uđi u tramvaj i jebi školarce da ti se dignu jer ne možeš stajat , a kad izađeš obavezno potrči ko mladić u dvadesetima preko crvenog na pješačkog. Znam da svi penzići žive tako. Svaki put kad bio u tramvaju došli penzici da im ustanem jer su na samrti, a izađe van trči skače ponaša se ko mladić i još maraton otrči .
Odkud ti to da sam penzić?? Opet si nešto pobrkao, kao onda dok si maznuo muškog misleći da je žensko? Haha
 
Ninja je napisao(la):

Ma nemoj tako kaj fali Sigici kolko.sam ja vidio ima velike sise i guzu i ja bi dao za nju pare samo da me hoće primit jeftinija je od latina.

Ninja, ako je neciji nock ovdje "kurati", to ne znači da je u stvarnosti takav. Tako i za Sisatu i guzatu :)
 
Ugl. Moram se sa sigicom slozit, ja sam napisao jednu il dve recenzije kad sam vidio da malo tko zeli podijelit iskustvo tj. Da par osoba napise recenziju nisam vise htio nista podijelit.
Jer svi samo jel bio tko jel bio tko i kad im das neku recenziju 1000 pitanja i podpitanja. U recenziji vidis pola toga nekad se napise i gotovo sve.
Uzmi tih 500-1000 kuna odi probaj ako te zanima i cao.
Napisi svoju recenziju i bok.
A ne 1000 pitanja da bi na kraju drkali doma na odgovore i recenziju i nikud ne otisli.
 
Ugl. Moram se sa sigicom slozit, ja sam napisao jednu il dve recenzije kad sam vidio da malo tko zeli podijelit iskustvo tj. Da par osoba napise recenziju nisam vise htio nista podijelit.
Jer svi samo jel bio tko jel bio tko i kad im das neku recenziju 1000 pitanja i podpitanja. U recenziji vidis pola toga nekad se napise i gotovo sve.
Uzmi tih 500-1000 kuna odi probaj ako te zanima i cao.
Napisi svoju recenziju i bok.
A ne 1000 pitanja da bi na kraju drkali doma na odgovore i recenziju i nikud ne otisli.
Ovdje ima vise drkadzija od mene samog... ja sam ovdje samo da podjebavam odredjenu osobu. Ali da, ljudi postavljaju stotinu pitanja, traze slike i brojeve telefona, a nemaju 500kn i novcaniku.
 
Ugl. Moram se sa sigicom slozit, ja sam napisao jednu il dve recenzije kad sam vidio da malo tko zeli podijelit iskustvo tj. Da par osoba napise recenziju nisam vise htio nista podijelit.
Jer svi samo jel bio tko jel bio tko i kad im das neku recenziju 1000 pitanja i podpitanja. U recenziji vidis pola toga nekad se napise i gotovo sve.
Uzmi tih 500-1000 kuna odi probaj ako te zanima i cao.
Napisi svoju recenziju i bok.
A ne 1000 pitanja da bi na kraju drkali doma na odgovore i recenziju i nikud ne otisli.
Pa ok, al zasto se ti obazires na druge ko sto pise. Napisi recenziju radi sebe ako zelis pomoci drugima. Ako ne zelis nemoj i bok. Pa nije ovo natjecanje u recenzijama. Ja ih nisam namjerno pisao radi nekih clanova. I bivseg moderatora. Daj mi reci sto bi mene trebalo motivirati da pisem recenzije ako se na njih gleda kao na lazi i sprda ih se?
 
Pa ok, al zasto se ti obazires na druge ko sto pise. Napisi recenziju radi sebe ako zelis pomoci drugima. Ako ne zelis nemoj i bok. Pa nije ovo natjecanje u recenzijama. Ja ih nisam namjerno pisao radi nekih clanova. I bivseg moderatora. Daj mi reci sto bi mene trebalo motivirati da pisem recenzije ako se na njih gleda kao na lazi i sprda ih se?
Ko te ima kaj sprdat, ti pises svoje iskustvo koje se nekome moze svidjat a nekome ne. Jbga o ukusima se ne raspravlja ali to je meni totalna idiotarija.
Mislim takav pristup. Ja da sam mod sve bi brisao. Samo bi recenzije ostajale ako je rubrika za recenzije.
 
Ko te ima kaj sprdat, ti pises svoje iskustvo koje se nekome moze svidjat a nekome ne. Jbga o ukusima se ne raspravlja ali to je meni totalna idiotarija.
Mislim takav pristup. Ja da sam mod sve bi brisao. Samo bi recenzije ostajale ako je rubrika za recenzije.
Ja bi uvjet za pisanje na forumu stavio da se mora staviti relativno provjerljiva recenzija...tipa neki detalj koji još nitko nije napisao...3 sise, slika Tita u boravku, sijamska mačka...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh