Birtijaške čakule

Pokusaj 1.
Prije nekih mjesec i pol.
Iznajmio apartman u centru za poslovne partnere na 5 dana. Morali su otici nakon 3 dana. Rekao necu vratit kljuceve idem iskoristit priliku. Javim se doticnoj sve lijepo, po ps-u, predstavim se, bla bla, ali javio se kasno. Ona ne radi tako kasno. Najkasnije do 22h. Propao dogovor, malo se porijeckali, nisam joj ostao duzan i dogovor je propao.

Pokusaj 2.
Jucer.
Javim se opet, isto sve na finjaka.. slijedi napad ko rusija na cehoslovacku onog davnog proljeca...
Di sam ja vidio oglas?? Otkud mi broj. Jesam li vidio da nema oglasa na ege itd.
Izvukao sam se. Rekao sam da mi je kolega dao broj. Nisam iz zg. Tu sam na dva dana poslovno. Smeksala se ali ne radi ona danas eventualno sutra. Ok.

3 sreca.
Javio se danas oko 15h da se konacno dogovorimo za veceras. Dogovor je u 20h.
Privatni apartman na lanistu.. nije 5 zvijezdica ali nije se bunila.
Konacno dosla. Iznenadio se. Jako lijepa cura, prekrasan osmijeh, dobra vibra i zracenje nekim seksipilom...
Jako specificni karakter, nesvakidasnji. Jako inteligentna cura. Ali preskocit cemo taj dio.
Uglavnom, cuo sam raznih prica od negativnih i jako pozitivnih ali mene je zaista odusevila. Trudi se i zna sto radi...izgleda odlicno, guza je wow, sise su male ali tijelo je anđeosko
Jedino sto mi je bilo turn off su tetovaze, nije da su ruzne ali jednostavno ih ne volim na zenskom tijelu..ostalo, mogu samo reci zaista POSEBNO iskustvo..

Necu reci tko je ali zna se. Jedna, jedina, kraljica;)
Cestitke, sad smo izjednacili... Ako ne mislis sutra karat preizimam vodstvo...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh