Birtijaške čakule

Domina Ana

Došao mi je u posjet stari klijent iz Zagreba,ne želi seks nego da dominiram na njemu.To sam već bila radila,ali kako šta ,šta da radim !? u glavi su mi upitnici.Povratka nema već smo sve dogovorili i seansa samo što nije krenula.Obukla sam hulahopke crne i crne štikle sa visokom petom.Drugo nisam ništa imala na sebi. Njemu sam stavila povodac oko vrata.Da ga šetam kao psa hehe joj ne.

Rekla sam mu da klekne i da njuši moje noge a onda sam polako izvula svoje štikle i dala mu stopala da mi liže.Da nije poslušao dobio bi s bičem još jače po guzi.Malo ga udaram sa bičem dok me liže.I šta sada razmišljam,šta ću dalje mu zapovijedati ...

Nakon nekog vremena sve je bilo jednostavno,opustila sam se i zaigrala sa mojim robom kojeg sam vezala za krevet.Rekla sam mu da legne na krevet,ruke sam mu zavezala .

Uzela sam bič i prolazila po njegovom tijelu s njime.Udaram mu po bradavicama a on se trzne pa još i još a onda po njegovim jajima.Tu i tamo sam mu dala da mi cucla bradavice.

Okrenuo se je i sad je bila prava i vatrena seansa udaranje s bičem po njegovoj guzi dok mu nije bila crvena.Išla sam laganim tempom a onda brže i jače i jače sam ga udarala.Guza mu je ubrzo postala crvena mmmm.

Jebeš seks ne treba mi to ovo je dobro J Uživila sam se baš u ulozi domine.Potrudila sam se i udarala ga s bičem,stavljala mu kvačice na bradavice i odgađala sam njegov orgazam.Kada je htio svršiti nisam mu dala.Na kraju cijele priče ,dala sam mu da svrši kada je seansa bila pri kraju.

Mučila sam ga,udarala ,vezala i to je to.

J

Namazala sam mu kurac sa uljem i drkala sam ga sve dok nije svršio.:)

Mlaz sperme je špricnuo heh potrajalo je zbog odgađanja orgazma se to dešava

Priča je napisana po istinitom događaju.
Bravo Ana, vratila si ovaj forum na temu radi koje je i otvoren
A i priča je super, bravo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh