Birtijaške čakule

ja sam ti isto trans, al ona šta postaje muško 🤣
Pa ak još nisi postala muško tj. ak još uvijek imaš pipicu i sisice, slobodno se javi. Nije uopće problem. Jedino ak nisi već ko ona glumica Ellen Page, bila super zgodna cura i kaj je od sebe napravila.... sad je promjenila ime u Eliott Page i nema više ni sisice s bome ni pipicu. Kakva šteta!! Pa koja budala bi sise i pipicu mijenjala za pimpilimpića. Ja da imam pipicu i sise, nebi nikad ni izlazio iz kuće.
 
Pa ak još nisi postala muško tj. ak još uvijek imaš pipicu i sisice, slobodno se javi. Nije uopće problem. Jedino ak nisi već ko ona glumica Ellen Page, bila super zgodna cura i kaj je od sebe napravila.... sad je promjenila ime u Eliott Page i nema više ni sisice s bome ni pipicu. Kakva šteta!! Pa koja budala bi sise i pipicu mijenjala za pimpilimpića. Ja da imam pipicu i sise, nebi nikad ni izlazio iz kuće.
da , Ellen se bas uništila jako nisam mogla vjerovat bila je predivna :(
 
a Bruce Jenner sto je postao Caitlyn 😂😂
On se nakon 60-e sjetio da bi htio bit žena. Da mi je uć u te mozgove... Ono, lik sjedi tamo negdje u Malibuu i nema kaj radit, dosadno mu, ima hrpu para i onak si misli. Heh.. kaj da radim sad.. a niš, idem si odsjeć kitu i jaja i napravit pipicu i sise, da vidimo malo kak bu to bilo... I napravi si on to i onda još dobije neku nagradu za ženu godine 🤣🤣🤣
 
Znači Carla, Estera, SiG i Slatkica, ali Slatkica mi djeluje kao neki tip vjerojatno ili transvestit. E sad, od ove prve tri, nek mi se javi neka na privat za dogovor danas navečer. Nisam star, ok izgledam, nisam debel, pristojan sam, uredan, čist i galantan. Moj jedini uvjet je da niste debele. Ok i da nemate više od recimo.. ajde.. 45 god. Ali ak imate i više a izgledate ko recimo Nicole Kidman ili Naomi Watts ili Kate Beckinsale, slobodno se javite.
Pajdo u krivoj hiži iskaš i krivoj cirkvi se moliš . Sig na moru nebu te štela ima nekog dečka . Carla nije u metropoli kolko znam.Estera neka nova dekla ako je dekla , a morti je i muško. Jedino ti ostaje Slatikica, al na nju Ninja bacio oko tako da bolje gledaj po plavom ili ege ili si najdi neku deklu.
 
Pajdo u krivoj hiži iskaš i krivoj cirkvi se moliš . Sig na moru nebu te štela ima nekog dečka . Carla nije u metropoli kolko znam.Estera neka nova dekla ako je dekla , a morti je i muško. Jedino ti ostaje Slatikica, al na nju Ninja bacio oko tako da bolje gledaj po plavom ili ege ili si najdi neku deklu.
šta fkt misliš da ima ekipe muške a tu glume curu? ste dozivili kad tak nešto? nije mi to jasno, šta ih to pali ne kužim, bolesno.. kužim da svega ima, ja sam jednom dozivila da mi se javila cura kao ona bi probala s curom 😂 na kraju sam skužila da je to muško, nekuzim šta postižu s time?
 
šta fkt misliš da ima ekipe muške a tu glume curu? ste dozivili kad tak nešto? nije mi to jasno, šta ih to pali ne kužim, bolesno.. kužim da svega ima, ja sam jednom dozivila da mi se javila cura kao ona bi probala s curom 😂 na kraju sam skužila da je to muško, nekuzim šta postižu s time?
Pa imaš na ljubavnom oglasniku ženski profil i traži a bonove to su muški kužiš
 
šta fkt misliš da ima ekipe muške a tu glume curu? ste dozivili kad tak nešto? nije mi to jasno, šta ih to pali ne kužim, bolesno.. kužim da svega ima, ja sam jednom dozivila da mi se javila cura kao ona bi probala s curom 😂 na kraju sam skužila da je to muško, nekuzim šta postižu s time?
Carla jel istina da nisi u Zg? Say it isn't so..
 
Ja samo molim carla admina napaljenog slatkicu da mi konacno izbrise profil jer ne mogu gledat ni tebe admine kako unistavas forum, a jos gore za vidjet su ovi pacenici koji misle da se iza tih profila kriju zene.... Ne znam sta mi je morbidnije evo iskreno🤣🤣🤣
 
al trenutno jedem u meku u Rovinju, glejte ke lijepi autić
 

Prilozi

  • 2B3D3219-DE59-4BA7-B11C-F333344039F4.jpeg
    2B3D3219-DE59-4BA7-B11C-F333344039F4.jpeg
    130 KB · Pregleda: 35

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh