Birtijaške čakule

Svi vi koji pisete recenzije
Jel treba vama posebno objašnjavati da forum sluzi da pišemo recenzije. Recenzije služe da bi drugi znali kakava je odredba cura i šta mogu ocekivat , a ne da dođe očekuje pusenje bez kondoma još se nije ni skinuo a već mu kondom navlaci . Isto ko sto je maserka rekla kolegi kao da ovi sto pišu recenzije ne postolju diskreciju koji kurac sere ona.
 
Kakvo ne poštivanje diskrecije ako napise da mu je bilo loše da u stanu smrdi da je u podrumu i šta ja znam. Ne napise adresu i bok Recenziju možeš i bez adrese napisat i napišeš svoj dojam i to je to
 
Kupiš neku aplikaciju za mobitel film igricu nebitno napišeš Recenziju za to onda bi proizvođač toga trebao rec on ne poštuje mene i moju diskreciju i zatvorit radnju odma jer mu je netko tamo napisao kako mu je aplikacija smeće i nis ne valja. Mada kurve koje imaju loše recenzije ne prestanu s poslom zanimljivo
 
Jel treba vama posebno objašnjavati da forum sluzi da pišemo recenzije. Recenzije služe da bi drugi znali kakava je odredba cura i šta mogu ocekivat , a ne da dođe očekuje pusenje bez kondoma još se nije ni skinuo a već mu kondom navlaci . Isto ko sto je maserka rekla kolegi kao da ovi sto pišu recenzije ne postolju diskreciju koji kurac sere ona.
Pa sluzi zato ali realno ne postujete diskreciju... Pisanje recenzija nije diskrecija... E sad tko da oglas spreman je da ce naici na takve
 
Pa sluzi zato ali realno ne postujete diskreciju... Pisanje recenzija nije diskrecija... E sad tko da oglas spreman je da ce naici na takve
Kako ne poštujemo . Ne razumijem to. Znaci odem do neke kurve eto s plavog nebitno. Primjera radi nek se zove Danica . I ja odem do nje i napisem bio sam kod Danice dam njen oglas i kažem pusenje sa kondomom prostor neuredan pol sata 400 kn . Ženska je debela ima 100 kg sise neke viseće. Previše sala. Legne ko klada . Gleda na sat i čeka da svršiš sto prije. Kako ja ne poštujem njenu diskreciju eto. Recimo da je takva recenzija bez adrese, kvarta ili slicno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh