Birtijaške čakule

Kod nas u Splitu castimo terminom samo stalne goste i normalne.. bube i mrave i nepismene educiramo al to se naplaćuje 🤷🏼‍♀️
Jebo te dinar iz dzepa kiflu nemos kupit od onih tvijih 15 centi a kurcija bi se po frankfurtu.meni je tebe zao .. . Ej . Nemoj ic pjesice. posudim ti biciklu nije problem 😉 hobo bobo Winnie se pobrinu za tekućinu po putu .. samo jako zini nemas brige ... imocki moj druze nemos se samnom tuci .. e ajmo sad samo sekund ozbiljno.. sramota me sto zivis samnom uopce na istom kontinentu ... Vrhunac recenzije ti je prepiska samnom iz poruka na ljubavnom OGLASNIKU .. za shvatiti koliko si ispa glup treba malo mozga znaci ne ocekujem to aj nemozes u redu nisi ti kriv kriva je okolina sto te ugurala u te seljacke kalupe i okvire. Znaci na mene si se nakacija jer necu i ne namjeravam popustati debilima i to je cili tvoj problem samnom i sa svakom osobom kojoj ces se ikad javit na ikakav oglas ( sritno joj )
Da imas milijun kuna i da se takav krkan seljacina idiot u glavi mi pojavis u salonu odabrala bi radije do kraja života boce skupljat po kontenjerima eto takvo misljenje imam o osobama poput tebe. Ako nisi shvatio a nisi ti di jedini ispao ovdje glup povrsan plitak i idiot ne ja .. je uzimam novce s gustom i uzet cu ih i s gustom mi ih ostavljaju krasni i divni ljudi koji dodju ne na masazu nego u svoju drugu kucu a to je ono sto tvoje ogranicenje nikad nece moci razumiti i ne trebas ... e da i sutra bas imam nekoliko termina za pocastiti znaci ,besplatni su ,stalni su gosti,koji su to zasluzili svojim stavom dolascima i ponasanjem .. nesto sto ti nikad neces iskusiti dozivit taj odnos maserke i gosta ( klijenta) nesto sto nikad neces uzivati i u necemu sto placas imati prijatelja i misto di ces se iskljuciti oz svega .. jer si budala a budale se ne caste ma cak mi ne bi bio gust ni pare ti uzeti ni taj jedan put jer si prejadan s tim stavom. Tko god je bio na masazi ikada kod mene zna sto sam i kakva sam i taj ce se vratiti a ti nisi ni za sto imocanin moj zapitaj se di faljivas i di ti je zapelo.... Meni je smisno se uopce bilo s tobom raspravljati jer ovo citaju ljudi koji mene jako dobro znaju i znaju da seres gluposti i od njih me sram uopce da sam ti ovo odgovorila a ne mislim vise.. eto ga .. ponuda za biciklu stoji. Ne dam ti je nisi zaluzio s nicim al mogu ti posuditi pa vratis 🐝
 
Prvo pitanje jesi gay sorry?
2. Jel si došao podjebavat pošten narod ili imaš konkretni razlog zašto si tu? Vidio da ovi novi ponekad sam podjebavaju pošten narod pa moram pitat.
Ne da je gay nego mi je za sto nema bobe koji bi ga ukljucio u grupno drkanje i winija koji bi to sve zacinio sa shemale koji ( koja ) bi im i mozak i supak razvalila do besvijesti a oni bi se pravdali da seu popilo par pica vise 😂
 
Znaci opet ponavljam Patak oprosti za sve grube riči ti zivis daleko od mene imali smo nesporazume i ludosti al ti stvarno kad sad sve tu shvatim i proucim od pocetka ti si astrofizičar za ove debile .. oprosti jos jednom ti si meni isto tako i opet ti se ispricavam javno ako je kome promaklo .. . Pa jbt jel ti vidis da neki ljudi jednostavno nisu ljudi nego van
E ovako stvari stoje patak.. u maserku ti je se zaljubio jeda gastarbajter iz Imotskog koji jedini nema merđu u imotskom..kada je to vidjela otpilila ga je...tako da ti ostajes joj jedini..
Miro. .. nije problem sto nema merđu .. problem je da je netko totalna budaletina nemoze tu pomoci ni mercedes ni bmw ... Nadam se da si se salio
 

Evo za naseg imocana koji se nije iz svog mista makao od gange ,uz zelje da sto prije izadje iz kalupa okvira i zatvora svojih uvjerenja i stavova ( napredovali smo od spiljskog covjeka,bar malo,pridruzi se civiliziranom svijetu izadji iz spilje,nece te kultura ugristi) samo za njega primjereno " prison song" 😉
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh