Birtijaške čakule

Samoreklamiranje to je svaki Pride, pa tako i ovaj zagrebački. Boli me kurac tko je peder, lezbijka ili tko zna što već..... nisu mi nikad smetali i nije me nikad bilo briga tko s kim spava, ali da moram obići pola grada da bih došao do Mihaljevca i izgubiti sat vremena zbog njihovog paradiranja, ma nek se gone u pm.
Kad zbog usranih političara i njihovog osiguranja imamo takvu situaciju u Novom Zagrebu onda se svi uzjebu i jebu im sve po spisku i političarima i policiji koja blokira promet, a kad ove nakaze paradiraju, nitko nema muda zapitati se čemu sve to!!!!!!
Pa oldi slažem se svi su već umorni ali kad shvatiš to paradiranje shvatiš i da služi da se ljudi uhvate na to Ja ne meni to ne služi da raspravljam ali u tome je spoznaja Uvjek možeš iči nekim putem Drugim
 
Samoreklamiranje to je svaki Pride, pa tako i ovaj zagrebački. Boli me kurac tko je peder, lezbijka ili tko zna što već..... nisu mi nikad smetali i nije me nikad bilo briga tko s kim spava, ali da moram obići pola grada da bih došao do Mihaljevca i izgubiti sat vremena zbog njihovog paradiranja, ma nek se gone u pm.
Kad zbog usranih političara i njihovog osiguranja imamo takvu situaciju u Novom Zagrebu onda se svi uzjebu i jebu im sve po spisku i političarima i policiji koja blokira promet, a kad ove nakaze paradiraju, nitko nema muda zapitati se čemu sve to!!!!!!
Oldi poanta života je da svima bude lijep ugodan Ja iskreno ne obračam previše pažnje na te parade nisam nikad dopuštam imam neki drugi put Pa ima mnogo putova da nasjedam na provokaciju izmišljenu da o tome raspravljam Tu se nema šta raspravljati dok god raspravljam u mreži sam Idem putujem
 
Naravno sprdat se i smijat nepismenima jel to odlika Veganstva
Naravno da nije ,koliko se sicam cak sam ti i objasnila razliku izmedju č i ć ,znaci bila sam od pomoci a ne od sprdanja .. al si ti patko otisa u krajnost al necemo sad se na to vracat jer je jedna od odlika i da se ne svadjam jer mi se ne trosi energija na rasprave na takav nacin 🙂
 
Naravno da nije ,koliko se sicam cak sam ti i objasnila razliku izmedju č i ć ,znaci bila sam od pomoci a ne od sprdanja .. al si ti patko otisa u krajnost al necemo sad se na to vracat jer je jedna od odlika i da se ne svadjam jer mi se ne trosi energija na rasprave na takav nacin 🙂
Apsolutno se slažem da tobom u vezi krajnosti prave nagazne mine No i dalje te duboko poštujem i naravno volim pa Patak sam
 
Naravno da nije ,koliko se sicam cak sam ti i objasnila razliku izmedju č i ć ,znaci bila sam od pomoci a ne od sprdanja .. al si ti patko otisa u krajnost al necemo sad se na to vracat jer je jedna od odlika i da se ne svadjam jer mi se ne trosi energija na rasprave na takav nacin 🙂
Potpisujem tvoje riječi Znaš dobro bi mi došla masaža bez nekih specijalnih želja besplatno naravno
 
Reka si da mi na masaze nitko ne bi dosa da nemam happy end 😂 al necemo sad izvlacit najgore uvride iz povijesti i iz prasine ,nek ti mene opet volis lako cemo za dalje sad moze i zemlja stati 😝
Eto potpisujem tvoje napisano može i srce stati jer srce je zemlja Iskreno radije bi sa tobom svaki fajt svaku bitku nego sa bilo s kim tu na forumu I imaš prijatelja naravno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh