Birtijaške čakule

A što se tiče masaža Ne naplačujem ženama ni specijalne želje ukoliko dama ima želju For free Ipak ne živim od toga več mi je to nešto prirodno
 
Ova pauza dosadna u pm svaki dan na mail dolazi pauza je sada Glovo . Baš me zanima oće li kenjat po fejsu da nemaju posla🤔.
 
Podrška Zg Pride premda zbog mene ne moraju na ulicu nisam zadojen mržnjom pa mi je to apsurdno
Samoreklamiranje to je svaki Pride, pa tako i ovaj zagrebački. Boli me kurac tko je peder, lezbijka ili tko zna što već..... nisu mi nikad smetali i nije me nikad bilo briga tko s kim spava, ali da moram obići pola grada da bih došao do Mihaljevca i izgubiti sat vremena zbog njihovog paradiranja, ma nek se gone u pm.
Kad zbog usranih političara i njihovog osiguranja imamo takvu situaciju u Novom Zagrebu onda se svi uzjebu i jebu im sve po spisku i političarima i policiji koja blokira promet, a kad ove nakaze paradiraju, nitko nema muda zapitati se čemu sve to!!!!!!
 
Samoreklamiranje to je svaki Pride, pa tako i ovaj zagrebački. Boli me kurac tko je peder, lezbijka ili tko zna što već..... nisu mi nikad smetali i nije me nikad bilo briga tko s kim spava, ali da moram obići pola grada da bih došao do Mihaljevca i izgubiti sat vremena zbog njihovog paradiranja, ma nek se gone u pm.
Kad zbog usranih političara i njihovog osiguranja imamo takvu situaciju u Novom Zagrebu onda se svi uzjebu i jebu im sve po spisku i političarima i policiji koja blokira promet, a kad ove nakaze paradiraju, nitko nema muda zapitati se čemu sve to!!!!!!
Ja ponekad imam dojam da oni temeljem svoje LGTB pripadnosti žele veća prava nego što ih ima običan građanin. A ne da su obespravljeni.
 
Samoreklamiranje to je svaki Pride, pa tako i ovaj zagrebački. Boli me kurac tko je peder, lezbijka ili tko zna što već..... nisu mi nikad smetali i nije me nikad bilo briga tko s kim spava, ali da moram obići pola grada da bih došao do Mihaljevca i izgubiti sat vremena zbog njihovog paradiranja, ma nek se gone u pm.
Kad zbog usranih političara i njihovog osiguranja imamo takvu situaciju u Novom Zagrebu onda se svi uzjebu i jebu im sve po spisku i političarima i policiji koja blokira promet, a kad ove nakaze paradiraju, nitko nema muda zapitati se čemu sve to!!!!!!
i još je sigurno bilo podjednako policajaca i sudionika, koliko je tu dodatnih dnevnica i satnica podjeljeno ali porezni obveznici imaju love treba nas nagaziti odnosno naguziti;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh