Birtijaške čakule

Poslije ne jebanja nema kajanja 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Ja se uvijek kajem sto nisam iskoristio priliku da jebem a mogao sam, pa makar se i plaćalo. Al i kad idem jebat i to tipa Latine onda se pomirim da sam neko vrijeme na kruhu i vodi .Ja se držim one da jebanje prošlo svršeno vrijeme. I nakon jebanja nema Nazad i kriv si za sve posljedice. Ako žena ostane trudna Itd 🤔.
 
Bila su 2 Jude, Juda Tadej i Juda Iškariotski...
Ovaj prvi je za izgubljenije slučajeve primjer zaljubis se u kurvu, tražiš ljubav na forumu koji sluzi za iskustvima s kurvama. Nezz tražiš ljubav života , tražiš da Marija spusti cijenu. Moliš dzabe picku. Za njih je prvi ovaj , a ovaj drugi je izdao Isusa. A meni frend koji voli babe reko da sam juda jer sam ga izdao samo ne znam kako i šta sam mu kriv ne priča eto 4 dana samnom . I nisam siguran koji sam od te dvojice🤔
 
Ovaj prvi je za izgubljenije slučajeve primjer zaljubis se u kurvu, tražiš ljubav na forumu koji sluzi za iskustvima s kurvama. Nezz tražiš ljubav života , tražiš da Marija spusti cijenu. Moliš dzabe picku. Za njih je prvi ovaj , a ovaj drugi je izdao Isusa. A meni frend koji voli babe reko da sam juda jer sam ga izdao samo ne znam kako i šta sam mu kriv ne priča eto 4 dana samnom . I nisam siguran koji sam od te dvojice🤔
Reci mu ja sam Jura a ne Juda ! Jel ti frend zna reć R ...možda želi reć Jura a ispadne Juda...
 
Reci mu ja sam Jura a ne Juda ! Jel ti frend zna reć R ...možda želi reć Jura a ispadne Juda...
Ma zna sve. Al znam šta bi moglo bit. Sad se sjetio sti je on mene tražio u subotu da ga navečer vozim u Karlovac , a ja ga poslao u lijepi kurac. Jer je htio da ga vozim da on obavi nes vjv jebe babu pa ga vratim u zg i reko sam mu ako platiš okej , ako ne vozi se sam. I Posvađali se i od ned ne priča samnom. Ko ga jebe ne mora . Bar ću se odmorit od njega. I sam je reko da sam Juda ali nije se izjasnio koji 🤔 i sad ja imam krizu Identiteta ne znam koji sam Juda
I sracko je kak je bio moralna podrška i strahovao da će ga policija privest dok sam ja davno jebavo tamo
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh