Birtijaške čakule

Ventura je imo vise puta takvih ljubomornih scena. Njegovo ludilo za sig je zaljubljenost, a mozda samo velika zelja za spolnim opcenjem s njom tojest da ona i on nemaju nista al da ona bude samo s njim i da nema drugih pored sebe.
To su u normalnom svijetu sasvim uobičajeni osjećaji ( zaljubljenost i monogamnist). Zaštobne bi želio da Sig zaplovi samo sa njim u neke nove vode...Kao kad se trudite oko cure koja vas neće na prvu...
 
To su u normalnom svijetu sasvim uobičajeni osjećaji ( zaljubljenost i monogamnist). Zaštobne bi želio da Sig zaplovi samo sa njim u neke nove vode...Kao kad se trudite oko cure koja vas neće na prvu...
Okej, sve to stoji sto si reko. Ali, kako ce on nju osvojit ako radi ono sta se njoj ne svida? Ako sili pricu u kojoj se ne vide zajedno? Mislim ne branim ja tu sig samo gledam sa nekog normalnog stajalista, da je tesko zamislit nekog ko je s totalno drugim afinitetima, pogledom na svijet i opcenito na veze. Nebi to islo nikako, bar ja tako mislim
 
Mislim moram se slozit, cim je osoba ljubomorna znaci da osjeca nesto. Nebi bez razloga bio ljubomoran nego bi ga svrbila kozica za sig i s kim se ona hefta i dopisuje sa strane
Slično se dogodilo jednom sto je išao samnom 2016 na faks . Tako čovjek otišao do neke ukrajinke Ruskinje msm da je bila. Uzeo 4 ili 5 h 800€ platio. Pitao žensku da se uda za njega. Ova ga odbila i rekla da ništa od toga jer se bavi tim čim se bavi. I nis čovjek u birtiji završio 7 dana se trijeznio nije. Ne znam jel ikad izašao od tamo možda je izašao tek za vrijeme lockdowna iz birtije kad su morali zatvorit Jel ikad završio faks ne znam. Frajer se ponašao ko da ga je cura nakon 10 godina veze ostavila a ne ko da ga odbila žena koju je poznavao svega 4 ili 5 h
 
Okej, sve to stoji sto si reko. Ali, kako ce on nju osvojit ako radi ono sta se njoj ne svida? Ako sili pricu u kojoj se ne vide zajedno? Mislim ne branim ja tu sig samo gledam sa nekog normalnog stajalista, da je tesko zamislit nekog ko je s totalno drugim afinitetima, pogledom na svijet i opcenito na veze. Nebi to islo nikako, bar ja tako mislim
Pretpostavljam da Ventura misli da Sig nije daleko od odluke da možda promijeni taj posao za nešto drugo i to joj pokazuje na način koji on zna. Kriv ili točan njegov je. Da Sig o tome ne razmišlja otpilila bi ga u prvoj sekundi.
 
Trebao bi biti vulgaran kao ovaj kolega što bi i rasvjetni stup natrpao. Ako Sig nudi uslugu koja nije samo trpanje ( kavica, rakijica, pričica prije i poslije, forum ) što je čudno da osoba u njoj vidi nešto više osim ležeće rupe.
Emocije su zajebana stvar.
Hahaha odakle tebi dojam da bi ja rasvjetni stup trpao?

Vulgaran?
Pa ja stvarno imam ozbiljnih problema,pogotovo kad se nadjes ti ista komentirati😄
 
Pretpostavljam da Ventura misli da Sig nije daleko od odluke da možda promijeni taj posao za nešto drugo i to joj pokazuje na način koji on zna. Kriv ili točan njegov je. Da Sig o tome ne razmišlja otpilila bi ga u prvoj sekundi.
Ako i razmisljam razmisljam zbog sebe. Ja imam svoj posao nevezano uz ovaj i mi ne bi bili u vezi ni da sam imala dva kurca u zivotu.. Tako da...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh