Birtijaške čakule

Evo te za koju sam pričao. A po oglasu se vidi da voli komplicarat nepotrebno :D ko je moze smirit sretno mu bilo. Ja odustao nakon što je počela s glupostima
Ma znam ju dugo , cvrkuće ona meni kao pticica , inače zgodna Milfica , pa tko ima afiniteta prema psihologiji ima garantirano dobru zabavu .
 
SiG evo ti kandidata:

Muškarac iz Zagreba rado bi upoznao ženu za strapon igrice.Zaista me nije briga da li si udana,rastavljena ili slobodna žena samo se javi da se upoznamo i realiziramo tvoje i moje želje.
 
SiG evo ti kandidata:

Muškarac iz Zagreba rado bi upoznao ženu za strapon igrice.Zaista me nije briga da li si udana,rastavljena ili slobodna žena samo se javi da se upoznamo i realiziramo tvoje i moje želje.
Jbt, zašto neki likovi misle da su super frajeri i da žene samo njih čekaju . Osobno znam da Sigy ima samo jednu želju , a sve ostalo APP .😂😂😂
 
Sorry ako nije tema ali tamo 2017-2018 od prva 4 outcalla u Zg sa PO sa 4 različita broja 3 puta pojavila mi se ista osoba...plavušica, mršava, do 170, puknut prednji zub, neki ožiljak na licu, priča bez prestanka, oglas joj je bio Alja, Sury,...
Mod tko to bijaše? Radi još?
Screenshot_20210521-235704_Samsung Internet.jpg
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh