Birtijaške čakule

Kakva je to fora s tim? Zaozbiljno ili?
Ma netko je to pisao negdje. Kao policija lovi baš te s ege. Jebeno oglasit će se na oglasniku i riješen problem. I kao ove s oglasnika sad neće sad su fokusirani na ove. Da žele to riješit uzeli bi si tjedan dana i samo zvali i odlazili i čim uzme pare za seks uhitit i bok. Ali nit im je stalo nit se to treba rješavat. To se ne može riješit. I zato ja ne plaćam za seks nego dajem dobrovoljnu naknadu za utrošeno vrijeme.

Uglavnom ne brini
 
Ma netko je to pisao negdje. Kao policija lovi baš te s ege. Jebeno oglasit će se na oglasniku i riješen problem. I kao ove s oglasnika sad neće sad su fokusirani na ove. Da žele to riješit uzeli bi si tjedan dana i samo zvali i odlazili i čim uzme pare za seks uhitit i bok. Ali nit im je stalo nit se to treba rješavat. To se ne može riješit. I zato ja ne plaćam za seks nego dajem dobrovoljnu naknadu za utrošeno vrijeme.

Uglavnom ne brini
Ma mislim ruzno je to ako im netko smjesta, koliko god da su takvi oglasi u kojima nudis otvoreno seks riskantni i dokaz za sebe.. Ali najgore su prljave igre, rjesavanje takozvane "konkurencije"... Konkurencija se pobija tako da budes bolji.. Ma ja nemam brige, u subotu sam s Venturom, u nedjelju na Zumberku, nemam oglas.. Hvala ti😀
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh