Birtijaške čakule

Da radim u drzavnoj firmi samo bi se na koronu svaki mjesec testirala... Mogu zamislit kako je to kad 14 dana nemas obaveze, ne izlazis iz kuce i cak ti i hranu donose pred vrata😍😍napravila bi hrpu posla doma koji mi stoji mjesecima..
 
Tako sam ja u stanu na Novoj cesti po cijelom stanu imala vjerske simbole jer su vlasnici bili extra vjernici.. U spavacoj andjeli, u kuhinji raspelo a u boravku slika majke Bozije i posljednja vecera kao kipici neki🤣a na svim krevetima u stanu federi iskocili... Taman dok svrsavas da ti pogled padne na posljednju veceru...
 
Tako sam ja u stanu na Novoj cesti po cijelom stanu imala vjerske simbole jer su vlasnici bili extra vjernici.. U spavacoj andjeli, u kuhinji raspelo a u boravku slika majke Bozije i posljednja vecera kao kipici neki🤣a na svim krevetima u stanu federi iskocili... Taman dok svrsavas da ti pogled padne na posljednju veceru...
Znam ja cure s oglasnika koje su ful religiozne, tako da... Jedna mi je rekla kad sam je pitao da joj ne pada na pamet da radi "na svetu nedjelju", da je to dan za njezinu djecu i crkvu.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh