Birtijaške čakule

Da se vratim na vašu temu od prije par stranica ovdje. Pa moram reći da se ne slažem u potpunosti s premisom da je uvijek koliko para toliko muzike. Puno puno toga je u stavu. Recimo Viki naplaćuje 800 kn sat vremena a nudi pravi GFE. Također, Hobo je napisao da Brazilke puše s kondomom uglavnom. Ne znam, ja sam bio s njih šest i samo je jedna pušila s kondomom, sve ostale bez. Također, kad oduzmeš koliko im agencija uzme, dobiju na kraju isto para kao i neka naša cura (ako je 800 kn pola sata, a ona dobije 50%, to ti je to). Također, Brazilke su uglavnom po 1100-1200 kn sat. Ove druge znaju tražiti po 200 eura.

Uglavnom, cure s EGE-a s kojima sam bio, njih sveukupno 7 (šest Brazilki i jedna Španjolka), su u pravilu pružale jako dobru uslugu - niti kod jedne nisam bio nezadovoljan. Na PO, neovisno o cijeni, bio sam nezadovoljan u velikoj većini slučajeva.
 
Pa Patka opet blokiramo , vidim da je i dalje bahat , a nije se ni ispričao ljudima . Veličina čovjeka je u tome da shvati i prihvati svoje greške , ispriča se za učinjeno , postane bolji nakon toga .
Slažem se Mod ja sam oduvijek znao da ima i boljih i loših dana Ja ne tražim nikakvu ispriku Mogao bi ali to bi.bio Ponos
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh