Birtijaške čakule

Sada kad nema nikoga da podijelim neka svoja razmisljanja...
Ovo je nesto na sto mnogi od nas ne misle, na nesto na sto se ne osvrces jer ti je pod normalno...
Potaknulo me da ovo napisem prvo razgovor s Oldijem(koji ima izuzetnu mentalnu snagu uzrokovanu velikim zivotnim iskustvom), a potom i prica Maserkesplit o humanitarnom radu...
Ne znam za vas ali ja sam masu puta bila u zivotnim opasnostima (u prometu, sumnje na lose zdravstveno stanje, neke stvari koje su previse privatne da pisem), u raznim nedacama(financije, dugovi, sudovi)... I svaki put sam se provukla, svaki put je ispalo dobro po mene,iz gotovo nemoguceg... Sjetim se tih nekih dana.. I usporedim s tim kako sam ziva, zdrava i imam sve... I ne mozes ne osjecati zahvalnost. Zahvalnost prema visoj sili kako god da je zovete koja me sacuvala na zivotu. Upravo ta zahvalnost je odgovor na mamino "zasto trosis toliko novca volontirajuci" ...
Na taj nacin se cijene sitnice... Sjetite se koliko puta vas je nepoznata sila spasila.. I svega sto imate u zivotu...
Citajte, otvorite oci i vidjet cete oko sebe mnoge kojima bi i vase malo moglo pomoci da budu sretni bar jedan dan. Pomozite zivim bicima oko sebe iz zahvalnosti sto cete se sutra probuditi i imati nebitne brige. Na taj nacin prizivate dobro, a dobro se dobrim vraca.
Ee odoh na spavanje🦉
...
Sig ili si dobar covjek ili ne ,nema sredine . . Ljudi se tesko mijenjaju i osvjescuju iznutra. Mislim moguce je al uz puno rada na sebi i istinske volje i zelje za tim..Istina je da se dobro vraca kao i lose. Visa sila ja volim rec sam svemir je u svemu , najvise u nama samima. Vjerujem da smo svi kolektivno povezane svijesti. Ne mislim na ovaj matrix zivot,po kalupima pravilima jer "svi to tako" uklopi se , nego na ono sto vec imamo u sebi samo netko ostane u dodiru s tim a netko je povrsan plitak i ne dozivljavajuci sebe i druge,izgubljen baulja planetom. Laku noc i tebi ❤️
 
posljednja izmjena:
Sig ili si dobar covjek ili ne ,nema sredine . . Ljudi se tesko mijenjaju i osvjescuju iznutra. Mislim moguce je al uz puno rada na sebi i istinske volje i zelje za tim..Istina je da se dobro vraca kao i lose. Visa sila ja volim rec sam svemir je u svemu , najvise u nama samima. Vjerujem da smo svi kolektivno povezane svijesti. Ne mislim na ovaj matrix zivot,po kalupima pravilima jer "svi to tako" uklopi se , nego na ono sto vec imamo u sebi samo netko ostane u dodiru s tim a netko je povrsan plitak i ne dozivljavajuci sebe i druge,izgubljen baulja planetom. Laku noc i tebi ❤️
Patak te voli
 
Da li znaš kako želim da te nađem?
Da li znam, šta treba da znam?
Voli me onako kako nikad nisi volela
 
posljednja izmjena:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh