Birtijaške čakule

A pa ajde to jos mogu razumjeti.. Jer ima likova koji bi zvali drugi dan ili bi okrenuli pricu da su mu pare nestale.. Ti nisi takav ali vjerujem da ima svega. Nikad mi se nije desilo al vjerujem da ima..,
A tu si u pravu. Pričala mi je ona mršava Ivona (nisam ponovio, ful mehanički seks, ali sam tad bio mlad i neiskusan i rekao joj što radim pa me smarala da joj pomognem s nečim poslovno, ali dobro, svi nekad moramo naučiti) što je prije radila na Krugama da je imala par ful neugodnih situacija, i to stvarno ne zvuči lijepo, a još je ona radila solo, pa brijem da joj je bilo baš nezgodno natezati se s debilima.
 
A tu si u pravu. Pričala mi je ona mršava Ivona (nisam ponovio, ful mehanički seks, ali sam tad bio mlad i neiskusan i rekao joj što radim pa me smarala da joj pomognem s nečim poslovno, ali dobro, svi nekad moramo naučiti) što je prije radila na Krugama da je imala par ful neugodnih situacija, i to stvarno ne zvuči lijepo, a još je ona radila solo, pa brijem da joj je bilo baš nezgodno natezati se s debilima.
Da, zato je tu najbolje cist racun duga ljubav... I ja sam naucila da sve sto kazes o sebi mora bit lazno.. Tj, da se ne moze doci do tebe, do tvog posla.. Kazes npr da si iz drugog grada
 
A kažem, neiskustvo. Dvaput mi se dogodilo. Kod Anabele i kod Ivone. Da izlanem neš o sebi i onda bude neugodna situacija. Ali to pokazuje i neprofesionalnost cure. Bokte zamisli da joj kažeš da si vodoinstalater a ona tebi e super pa budem te nazvala baš mi treba nešto riješit ^^ a mala Elena puno previše priča o sebi. Mislim meni je to simpa i ne bih nikad ništa od toga iskoristio ali bojim se da nije sva klijentela podjednako principijelna.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh