Birtijaške čakule

Dobro jutro samo nama koje je Plovak zapratio😍😍
Ovako se nisam osjecala otkad mi je karleusastar lajkala fotografiju...
Isto, SiG, tvoje praćenje mi je uljepšalo jutro. Nisam se tako počašćeno osjećao otkad sam bio na primanju kod norveškog kralja ^^ Za razliku od toga, tvoje znatiželjno oko ima neku težinu.

Od svih silnih forumaša, najzabavnije mi je čitati tvoje postove i Crystaline odgovore u njezinoj temi.
 
Isto, SiG, tvoje praćenje mi je uljepšalo jutro. Nisam se tako počašćeno osjećao otkad sam bio na primanju kod norveškog kralja ^^ Za razliku od toga, tvoje znatiželjno oko ima neku težinu.

Od svih silnih forumaša, najzabavnije mi je čitati tvoje postove i Crystaline odgovore u njezinoj temi.
Procitala sam sve tvoje recenzije i izvrsno pises, na svaku tvoju pricu se uzbudim kako detaljno opisujes.. Nasa Ana moze samo uciti od tebe😍
 
to je stari hrvatski pozdrav i treba ga cijeniti
Ne nije. Osim toga ti koji su ga koristili slabo im se dizao. Jasenovački krvnik Ljubo Miloš vrlo vjerovatno je umro( obješen) kao djevac. Čak mu je bilo vidno neugodno u ženskom društvu ili u društvu u kojem ima žena zbog čega je bio predmet sprdnje. Drugi ustaški monstrum fra Tomislav Majstorović je se koliko se zna striktno pridržava celibata kako i je pravilno za katoličkog svećenika. Samo zašto katolički svećenik ima ubijati djecu, radi celibata? Ustaški poglavnik je bio vrlo kruta osoba, ne zna se ni ta ikakve vanbračne izlete, a sudeći po osobnosti sex mu je bio čin dobivanja djece.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh