Bi li isli kod zene koja se bavi ovim zanatom da vam zivi u susjedstvu

Mislim da se starija ekipa sa ovog foruma sjeća Andree, po meni jedna od naj boljih cura sa PO, na žalost povukla se, stanuje u mom naselju. I sad koliko vidim živi normalan obiteljski život. Pa sad po tebi trebao bih je ucjenjivati i tražiti pičke za džabe?????
doslovno nema logike..zasto nekom unistit zivot radi necije proslosti ili tvoje trenutne napaljenosti..
 
Ak je prestala bit poduzetnica onda ne
Netreba to ni spominjat,kao da se nije nikad dogodilo
Ali ak se i dalje bavi poduzetništvom
Treba ju jebat 3/4mj. besplatno
 
nije to baš tako jednostavno, čak i ne zbog nje nego više zbog susjeda. iako misliš da te nitko ne zna začudio bi se kako ljudi nemaju pametnijeg posla nego ih interesiraju tuđi životi. Meni recimo Nives stanuje dvije zgrade od mene, iako me na placu pogledala po sistemu od kuda si mi poznat (iako sam svega tri puta bio kod nje u peridu od cca 5 godina) ne pada mi na pamet da odem opet kod nje. Iako je da se razumijemo žena super i mislim da ne bi bilo problema obzirom da radi u totalno drugom dijelu grada. već sam jednom mislim i napisao, čak i u istu teretanu idemo i kako žena vježba nije ni čudo kako izgleda.
 
nije to baš tako jednostavno, čak i ne zbog nje nego više zbog susjeda. iako misliš da te nitko ne zna začudio bi se kako ljudi nemaju pametnijeg posla nego ih interesiraju tuđi životi. Meni recimo Nives stanuje dvije zgrade od mene, iako me na placu pogledala po sistemu od kuda si mi poznat (iako sam svega tri puta bio kod nje u peridu od cca 5 godina) ne pada mi na pamet da odem opet kod nje. Iako je da se razumijemo žena super i mislim da ne bi bilo problema obzirom da radi u totalno drugom dijelu grada. već sam jednom mislim i napisao, čak i u istu teretanu idemo i kako žena vježba nije ni čudo kako izgleda.
Koja Nives Celzijus?
A što se tiče teme. Ovisi ako je neka ono do 50 godina i da izgleda top iso bi nebi morao razmisljat o parkingu auto bi ostavio doma prošetao. Ako naplaćuje, možda bi i neki popust mogao dobit ako bi bio redovni posjetitelj možda bi bilo za dzaba ko to zna. Da se ona bavi time vjerojatno nebi okolo pričala da svi znaju da se tim bavi. Prije jedno 8,9 godina su u mojoj zgradi bile 2 žene a tako oko 35 godina tad imale bile top bavile se ovim . Meni je zao samo sto nisam otišao nikad , a nisam jer sam bio ono ista zgrada susjedi bla bla .Bile su godinu i pol tu pa su otišle dalje. Meni samo zao sto nisam iskoristio priliku.
 
Koja Nives Celzijus?
A što se tiče teme. Ovisi ako je neka ono do 50 godina i da izgleda top iso bi nebi morao razmisljat o parkingu auto bi ostavio doma prošetao. Ako naplaćuje, možda bi i neki popust mogao dobit ako bi bio redovni posjetitelj možda bi bilo za dzaba ko to zna. Da se ona bavi time vjerojatno nebi okolo pričala da svi znaju da se tim bavi. Prije jedno 8,9 godina su u mojoj zgradi bile 2 žene a tako oko 35 godina tad imale bile top bavile se ovim . Meni je zao samo sto nisam otišao nikad , a nisam jer sam bio ono ista zgrada susjedi bla bla .Bile su godinu i pol tu pa su otišle dalje. Meni samo zao sto nisam iskoristio priliku.
:)) "naša" Nives ili umjetnički Crna pantera
 
Može netko objasniti zašto ako si susjed takvoj ženi koja nudi te usluge dobivao popust. Mislim dolazit ćeš na dogovoreno vrijeme samo će ti biti puno kraći put. Onak koliko si redovit kod nje za te usluge ovisi kolika ti je volja i kolike su ti novčane mogućnosti. Nema logike da ti daje popust jer živiš samo blizu.
 
Može netko objasniti zašto ako si susjed takvoj ženi koja nudi te usluge dobivao popust. Mislim dolazit ćeš na dogovoreno vrijeme samo će ti biti puno kraći put. Onak koliko si redovit kod nje za te usluge ovisi kolika ti je volja i kolike su ti novčane mogućnosti. Nema logike da ti daje popust jer živiš samo blizu.
Blago rečeno, očito je misle reketariti odnosno ucjenjivati. Po meni upravo je poanta prednosti to što možeš prošetati u papučama do takve cure ako je u blizini. Meni su blizu Utrine, Zapruđe i Sopot gdje je gro pružateljica usluga i čisto mi žao što nema ni jedne u mom naselju pa da mogu u papučama....
 
nije to baš tako jednostavno, čak i ne zbog nje nego više zbog susjeda. iako misliš da te nitko ne zna začudio bi se kako ljudi nemaju pametnijeg posla nego ih interesiraju tuđi životi. Meni recimo Nives stanuje dvije zgrade od mene, iako me na placu pogledala po sistemu od kuda si mi poznat (iako sam svega tri puta bio kod nje u peridu od cca 5 godina) ne pada mi na pamet da odem opet kod nje. Iako je da se razumijemo žena super i mislim da ne bi bilo problema obzirom da radi u totalno drugom dijelu grada. već sam jednom mislim i napisao, čak i u istu teretanu idemo i kako žena vježba nije ni čudo kako izgleda.
Kada si zadnji puta bio kod Nives? Nisam upoznat sa dotičnom, da li još je aktivna i ako je u kojim dijelovima?
 
Kolko ja znam nalazi se s mladima i nema vise od 30 min i 500 kn je bilo trening kako ona to zove. Oglas ti je zgodna žena na plavom oglasniku .
Ja ga ne mogu pronaci. Molim te ako naides na njega ako ti nije problem napisati ovdje. Nives mi je velika zelja, vjerujem da je jako dobra kad si bio vec tri puta kod nje haha
 
Nemam obitelj i nije da znam nesto pretjerano susjeda ali saznao sam da zena s kojom se pokusavam dogovoriti u zadnje vrijeme zivi 2 zgrade do moje. Pametna ideja otici pa riskirati da se sretnemo u susjedstvu ili ne? Naravno da je odgovor "ne" ali kurac trenutno razmislja a ne mozak.
Trpaj sve što se kreće,život je kratak a susjeda kurvetina i ovako će proširiti glas da si je jebo da si nabije reklamu i cijenu.
Nek se piše pa makar i dobro
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh