BEOGRAD ESCORT - Iskustva i recenzije

Ova Luna što traži doplatu 200e za anal promenila podatke, do juče joj je pisalo da ima 25 godina, a sada stoji 33. Doduše, i izgleda kao da je u dvadesetim. Mislim da ću je ovih dana probati, nema šanse da joj platim toliko za anal pola sata, ali planiram da je bar pojebem jezikom pošto za to nema doplate, zanima me kakav miris i ukus joj ima ta guza kad za nju traži toliko bogatstvo :love:
 
Ekipa, idem službeno u Beograd za par dana pa Vas molim neku provjerenu domaću curu, može i milficu, ali da je domaća ;) Hvala unaprijed
 
Brate domace ne znam,al sam u proteklih pola godine dao 3000e na eskort dame u Beogradu,za Brazilke mogu da ti pisem od jutra do sutra 😂 barem ima njih 10 koje mogu da ti preporucim ko rodjeenom bratu😂
 
Da li neko ima iskustvo sa ovom gospođom? Ako ima, kakva su?
Kaže da je obrazovana... Ne bi me čudilo da usred posla krene da recituje stihove Majakovskog 🤭
 
Ja sam se sa njom dogovorio preko Vibera. Vrlo lako, a ona živi tu u mom kraju, tako da je sve to proteklo glatko. Jednom ranije je bila na nečemu i to mi se nije dopalo, ali poslednji put kad sam bio, bila je ok, bio sam popodne i naravno oral je za desetku, anal ko voli, mislim da teško može da dobije jeftinije i u paketu sve za 18k rsd, još i sa bivšom porno glumicom.
Imas li kontakt, kako doci do nje?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh