Badoo

Ja nikad nista na tim dating aplikacijama badoo, tinder. Ostalo smokva, ljubavni oglasnik se moze nesto naci. Tinder sam imao, 0 bodova- javile su mi se par azijatkinja, jedna starija i jedna mojih godina mlada. Ova mlada mi broj dala i jos uvijek smo u kontaktu ako dodem kod nje u Maleziju. Ali s nadim hrvaticama zali boze. Badoo davno imao i jedno dopisivanje i nista od toga. Volio bih znati na koji nacin ih privuces, osobito ove udane ako nije tajna..
E sto je sa tim azijatkinjama koje su kao tu u Hrvatskoj i Zagrebu?

Jesu li one stvarno ovdje ili je to neki scam?

Nikada se nisam upustao previse u razgovor s njim, jer mi se cinilo kao gubljenje vremena.
 
Evo budući da nisam pisao dosad htio sam ovdje napisati par riječi jer više iskustva imam sa ovim aplikacijama nego sa profesionalkama što se kaže. Badoo je sasvim ok app ako se provodi dosta vremena tu može se nešto i ulovit. Student sam, mlađi, pa virujem i da je to najbolja ciljana skupina za ovakve stvari.
Šta se tiče iskustava, dogovorio sam par susreta, normalno nije svaki završava sa akcijom. Najbolje je po meni ciljat neke studentice koje su van mista stanovanja ili nekog tako, doduše njih je teže zainteresirat, ali ako uspije velika je vjerojatnost akcije. Najbolje bi mi prošlo kad nebi upada direktno, kad pričaš par dana, može i više da se stvori ka neko povjerenje, ali ne predugo čekat jer se oladu cure. Neka max 2 tjedna po meni za inicirat susret, sve priko toga ide u zaborav. Evo valjda sam nekom pomoga
 
Badoo pun gej osoba .
Zene se ne javljaju.
Kako Badoo moze dopustiti da gej osoba gleda profil osobe koja nije gej i zato vise nikad u Badoo aplikaciju
 
Badoo je super aplikacija ( bila )

Sad ce placa razogovor 200 kredita,prije bilo free.

Imam ga cca 4 godine,palo jedno 7-8 cura. Imam sve evidentirano fotkama:)

Nemos upast sa ej mala os se jebat i tom spikom..glumi poniznog decka..kava,dvije i karas.. kasnije noga u dupe..

I da.. 12 god sam u vezi😬
 
Ma Badoo je navlakuša i to teška da se izvlači lova. Traži ti kredite da šalješ poruke.

Nekad je bilo možda šanse s nekim otići na cugu ali poslije su uveli plaćanje koje ništa ne postiže. Znači mlad sam, zgodan, noramal i veća je vjerojatnost na lottu da ću dobit neku nagradu nego da će mi neka odgovoriti na poruku a da iole ok izgleda. A i ako odgovori i ode se na cugi to ništa ne mora značiti.

S druge strane, odem na jedan drugi site gdje su sponzoruše i 80% njih odgovara. Znači na Badoo imaju šansu jedini ekstra zavodnici. Inače sam i profesionalni pisac tako da nije riječ o lošem pristupu nego i bahatosti tih žena tamo. Inače jedan frend kojemu izgled nije bitan je imao tamo nekih uspjeha. Napomena, govorim za Rijeku i PGŽ. Vjerojatno je u ZG nešto bolje jer je veći grad ali to je ista priča u biti.
 
Badoo je teško sranje. Uspio sam skarat jednu oženjenu i dopisivao se neš s nekom strankinjom. Tu koju sam uspio skarat, sam mogao besplatno poslat poruku, a i znao sam kaj traži i kak trebam odigrat. Da ti neka zgodna mlada solo curka odgovori ravno je 0, ali ajde ja nisam neki zgodan lik sa puno kul fotki. Po meni treba tražit ove kaj varaju si muzeve, dečke ili ako imaš želudac, ove ružnije primjerke. Uglavnom, treba ciljat na one kojima možeš poslati poruku besplatno i APP.
 
Badoo je teško sranje. Uspio sam skarat jednu oženjenu i dopisivao se neš s nekom strankinjom. Tu koju sam uspio skarat, sam mogao besplatno poslat poruku, a i znao sam kaj traži i kak trebam odigrat. Da ti neka zgodna mlada solo curka odgovori ravno je 0, ali ajde ja nisam neki zgodan lik sa puno kul fotki. Po meni treba tražit ove kaj varaju si muzeve, dečke ili ako imaš želudac, ove ružnije primjerke. Uglavnom, treba ciljat na one kojima možeš poslati poruku besplatno i APP.
E pa o tome ja pričam. "Da ti neka zgodna mlada solo curka odgovori ravno je 0." Sve si rekao s ovim...
 
+ ima dosta lažnih profila (botova) koji navlače ljude da se ulogiraju ali su fejk. Vidi se npr. da su neke cure tamo dugi niz godina. Moš' si mislit...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh