Ava Karabatic

Hahaha ajme to je bila smijesna prica, bio je prije nekog vremena njen oglas i ja nazovem, i javi se ona, i sad poprilicno sam siguran da je to ona jer smo pricali bili par puta kratko u javnosti kako je ona posvudusa bila neko vrijeme.
I sad ja pitam : bok bok, moze li se druzenje dogovoriti Ona kaze ako se dobro sjecam nesto 1500 eura, druzenje, vecera, shopping.
Ok,govorim ja- jeli u to ukljuceno nesto vise? Kaze ona onako glupasto- a sto?
Meni malo tlak skocio pa kazem- pa sex s tobom, nije ti valjda iznenadjenje zasto te zovem?
A neee- nema toga, ja to ne radim da odmah kazem, govori ona.Samo druzenje.
Doslovno me ostavila bez rijeci kako je tupa. Kazem ja njoj, i vecera i shopping,hvala ali se to nece dogoditi, aj bok
 
Jedna od najglupljih cura koje sam ikad upoznao u svom životu prije 7-8 godina..Mislim da sam izdržao za stolom jedno dvadesetak minuta ,a iskreno u tom momentu popodnevni sati u Sharka (Žaboric) je na stekatu bilo bar 5 boljih cura,mada je tada bila komad mazge ali priglupa čak i za sponzu.
 
Hahaha ajme to je bila smijesna prica, bio je prije nekog vremena njen oglas i ja nazovem, i javi se ona, i sad poprilicno sam siguran da je to ona jer smo pricali bili par puta kratko u javnosti kako je ona posvudusa bila neko vrijeme.
I sad ja pitam : bok bok, moze li se druzenje dogovoriti Ona kaze ako se dobro sjecam nesto 1500 eura, druzenje, vecera, shopping.
Ok,govorim ja- jeli u to ukljuceno nesto vise? Kaze ona onako glupasto- a sto?
Meni malo tlak skocio pa kazem- pa sex s tobom, nije ti valjda iznenadjenje zasto te zovem?
A neee- nema toga, ja to ne radim da odmah kazem, govori ona.Samo druzenje.
Doslovno me ostavila bez rijeci kako je tupa. Kazem ja njoj, i vecera i shopping,hvala ali se to nece dogoditi, aj bok
frend ju je jednom kontaktirao na eegu prije par godina.
Stvarno je bio njen profil jer mu se javila kasnije i na instagramu, al ta žena je tolika lujka. Nije pogledao na mobitel sat vremena žena mu je poslala 60 i nešto poruka u jebenih sat vremena.
 
Jedna od najglupljih cura koje sam ikad upoznao u svom životu prije 7-8 godina..Mislim da sam izdržao za stolom jedno dvadesetak minuta ,a iskreno u tom momentu popodnevni sati u Sharka (Žaboric) je na stekatu bilo bar 5 boljih cura,mada je tada bila komad mazge ali priglupa čak i za sponzu.
U pravu ste, bila je glupa ko "noc". Upoznao sam je prije nekoliko godina, u jednom hotelu (gdje sam svirao). Ali nije ona jedina, dosta sadasnjih "zvijezda" bi mogle biti jedinice za mjerenje gluposti. No, tarife su im velike, ali ima "kupaca". Nude ono sto imaju. Mislim da je to OK....
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh