ZAGREB - Apartmani, smještaj i sl.

Gipsy

New member
Da li netko iznajmljuje apartmane na jedan dan, a da ne moram ostavljati svoje podatke. Javite mi se porukom ako ste iz Zagreba i okolice. Želim s curom na par sati biti sam.
 
Pa neka ona ostavi svoje podatke. Platiš kešom i finito. Pun ih je Zagreb i svi rade na isti način. Biraj dalje od svog kvarta a idealno je kada vodiš curu koja vrišti jer neće nikome smetati nego baš suprotno. Jedna moja prijateljica je toliko vrištala tako sa nam je ova opcija bila idealna.
 
Ekipa molio bih pomoć...
Nisam iz Zagreba...pa ne znam ni sam di bi tražio.
Ako netko zna nekakav apartman sa jacuzzijem da napiše...
Na nekih 5 sati max...
A da nije cijena sad ...do nekih 500 kn..
Ako je ko bio ,bio bih zahvalan da mi javi..
Po mogućnosti,centar,ili zg istok...
Hvala unaprijed
 
Pozdrav posto nisam iz zg zanimaju me galerije antunovic ili negdi sam procital spanjsko.moze netko objasnit jel to apartman il onaj hotel antunovic?jel se misli na to? Na brzinu sam procital po forumu dosta negativnih komentara za galerije da izbjegavajte,pa ako netko moze objasnit ako je bio...jel se nudi aamo masaza ili ima kj vise...hvala!
 
Pozdrav posto nisam iz zg zanimaju me galerije antunovic ili negdi sam procital spanjsko.moze netko objasnit jel to apartman il onaj hotel antunovic?jel se misli na to? Na brzinu sam procital po forumu dosta negativnih komentara za galerije da izbjegavajte,pa ako netko moze objasnit ako je bio...jel se nudi aamo masaza ili ima kj vise...hvala!
Nova galerija pokraj hotela antunović u španakom, izbjegavati u širokom luku
 
Pozdrav posto nisam iz zg zanimaju me galerije antunovic ili negdi sam procital spanjsko.moze netko objasnit jel to apartman il onaj hotel antunovic?jel se misli na to? Na brzinu sam procital po forumu dosta negativnih komentara za galerije da izbjegavajte,pa ako netko moze objasnit ako je bio...jel se nudi aamo masaza ili ima kj vise...hvala!
To je zgrada do hotela Antunović napravili je moji prijatelji banka im uzela zgradu tu su stanovi uglavnom za najam dole restoran i kafići..i imaš 3 stana sa curama kokainske problematične cure u drugom gospođa od 46 i drže lafo kriminalci problemi uglavnom..ima puno boljih mjesta tako bar kažu...i kloni se galerije problemi i cure sa koks čuva problemi NE ZNAM TAKO SAM CULA
 
Bok, jel ima netko za preporucit neki diskretan apartman za prek dana? Pozeljno blizina slavonske. Isao bih s ljubavnicom, pa je bitno da nema bas kontakta s iznajmljivacima.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh