Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Hrvoje
Jako dobro znaš da sam jako mlada ostala bez tate
I da život me nije mazio
Sama se borim
I da mi nisi trebao napravit to što jesi
Danas
Taj tvoj bijes
I sve
I da si me skoro prebio vani
Nemam riječi
A imaš dijete.
 
Skroz sam otvorena osoba.i dobra
I ne sramim se jer radim to šta radim
Hrvoje je pisao o meni previše privatnih stvari tu
Zeli me ubiti samo to znajte
Ostalo neću ni pisati.
 
Hrvoje prestani ti
Prestati ću i ja
I svatko ide svojim putem
Ljudi smo
A ne da se na ulici
Ubijamo
I sve to
 
kopirat ću sad zahtjev od xxx osobe

:
Nalazis se u Rijeci, to mi je OK, cesto sam na relaciji Zagreb-Pula-Zagreb.
Ono sto meni treba je to da si ti aktivna, znaci da se ja previse ne trudim, sve je na tebi. ne zanima me misionarski kao niti doggy style. Zelim lezat, i uzivat. na tebi je da se potrudis i pobrines da sam ja zadovoljan. Sto se tice financija, sve se mozemo dogovoriti, novci nisu problem


pitam se šta je doslo na ovaj svijet
ja nisam pristala na to...i naravno da sad trazi free (jer jedino tako če me jebati ) e pa nisam pristala ni na tu opciju a sad je počeo ovo :


U sta sam se ja uvalio hahaha jbt pa ti si poremecena kurvetina, ajme zamisli da sam dosao kod tebe hahaha

Idi se ljeciti kurvo


i to zato jer nisam pristala da me jebe za free niti na ono prvo
isto tako i Hrvoje !!!


ljudi imajte malo srca i duše....
Ali stvarno.... Jesi stvarno spao na ovo???
 
Ali stvarno.... Jesi stvarno spao na ovo???
Spao na sta?
Covjek se dogovara sa, da se Ana ne uvrijedi, reci cemo pruzateljicom intimnih usluga, da bi on dosao ali da covjek hoce da ona bude gore jel? Ak on nece bit gore onda ona mora biti jer covjek tako voli i napisao je da financije nisu problem, na sta Ana odgovara sa sta je doslo na ovaj svijet?? Tko je tu sta kriv?
 
Spao na sta?
Covjek se dogovara sa, da se Ana ne uvrijedi, reci cemo pruzateljicom intimnih usluga, da bi on dosao ali da covjek hoce da ona bude gore jel? Ak on nece bit gore onda ona mora biti jer covjek tako voli i napisao je da financije nisu problem, na sta Ana odgovara sa sta je doslo na ovaj svijet?? Tko je tu sta kriv?
Hahaha evo citam i ne vjerujem da je doticna stvarno objavila ovo kao “sramotu” sta covjek trazi. Znaci lik placa uslugu i hoce za te novce dobit ono sta trazi. Spali smo na to da ce jos malo bit sramota rec kurvi sta zelis, a moras platit😂
 
haha ma vi neznate šta je još on pisao i zašto nisam pristala .....ljudi uživajte ,imate još cura lp
 
Pita me frendica "kako znas" pa nemoj me pitat kako znam - znam"😂😂
Sto god bilo tko od vad igdje na bilo kojoj mrezi ili sajtu napise ja cu znat da ste vi, ja sve znam jbg...
Osjecam vam energiju ko kuca
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh