Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
Ti stvarno ne razumiješ da si dosadan?!
 
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
Jel ti se dize pedofilcino kad te ovako maltretiraju na forumu? Ili ipak...mislim da ti je tvoja impotencija opalila na sivu masu koje imas vrlo malo
 
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
boze budale. jos da bar znas kaj pises, valjda se čudis da elita pristaje na...? da nije tuzno, bilo bi smijesno
 
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
Hrvoje, ajd prekini srati više...kompleksirani si patuljak bio i ostao i tako ćeš i krepat...
 
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
Ne poznam curu niti je moj tip…
Ovdje se očito radi o odbijanju iste na tvoju stetu…
Daj mi reci molim te,jel ti to takva satisfakcija,konstantno vrijeđati tu curu…
Ako nisi bio zadovoljan sa uslugom ili te oštetila na neki način…Jednostavno vise ne ides kod nje i stvar je riješena…

Koliko ja vidim,cura je kulturna i pristojna…
Ovo vrijeđanje nje…Govori samo isključivo o tebi i tvojim manirima…
Sto vise pišeš na taj način,to vise sebe predstavljaš lošom osobom…

Frende…
Pa nije ona jedina,ako si se zaljubio…
Ima i drugih cura…
Probaj naci neku,koja se ne bavi tim poslom…
Jer,njoj si i tako bio samo jedan od klijenata…

Ako to ne shvaćaš,onda bi mozda trebao potražiti stručnu pomoc…
Ovako samo padaš sve nize i nize sa svojim dostojanstvom….
 
Ali mislim da nije ovo za tebe, preneprirodno ti stoji. Ne znam jesi na silu pocela s ovim al mislim da nitko u zivotu ne sanja da postane prijateljica noci
 
Pa...ja nisam tu nikome frendica o čemu vi pričate vi ste svi samo moji "klijenti " i na tome će ostati. A to šta ja radim
Ne pratite moj privatan život već se bavite sa svojim i radit cu šta želim.
 
Pa...ja nisam tu nikome frendica o čemu vi pričate vi ste svi samo moji "klijenti " i na tome će ostati. A to šta ja radim
Ne pratite moj privatan život već se bavite sa svojim i radit cu šta želim.
Pa ja samo kazem da ti je nekako neprirodno i ti me iznabadas… nitko nije reko da smo ti pajdasi, nego imas malo cudnu spiku
 
I još jednom ponavljam ,to sam napisala već milijun puta ako ja vama ne odgovaram po ničemu ,imate još oglasa i zovite te cure i odite kod njih .
Ali me prestanite vrijeđati i prijetiti mojim životom, hvala
I moje isprike ako sam koga ikada povrijedila.
 
I još jednom ponavljam ,to sam napisala već milijun puta ako ja vama ne odgovaram po ničemu ,imate još oglasa i zovite te cure i odite kod njih .
Ali me prestanite vrijeđati i prijetiti mojim životom, hvala
I moje isprike ako sam koga ikada povrijedila.
Ali jesam te ja ijednom uvrijedio? Ko ti prijeti?
 
Jadna djevojko čudim se da elita poput tebe ne pristaje na išta ispod Ćorkeza i BMW-a. Šta smiju Dacie pred hotele od 4+ zvjezdice?
Ajde mala natrag u haustor, taj stari prdonja koji misliš da ti pokriva leđa bi mogao natrag iza rešetaka vrlo brzo ne skratiš li jezik i krila. Radije širi noge 😘
I šta ti kaže tvoja Krisitna, jel još traži curu ili drugi kurac, Hrvoje stvarno si retardiran ali ne samo tjelesno nego i u glavi ;)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh