Amy

  • Začetnik teme Deleted member 6478
  • Datum pokretanja
Nitko nije rekao da ne treba pisati kad netko u necemu nije dobar tj kad je los
Ali kad krenu pisat i objavljivat PRIVATNE STVARI, zar mislis da je to uredu?
Kako bi bilo da netko pocne o nama objavljivati privatne stvari i slike? Ne mislis da je to dno dna? Ne mislis da je to nekako osvecivanje za nesto jer nije dobio sto je htio? Pa daj se zapitaj!
Ti prozivaš za privatne stvari?
TI??!
Ti koji mi suptilno prijetiš objavom imena i inicijala?
Ej, stvarno ste duo jadnih.
I ponovit ću, tebi kao i njoj, prodat će te u sekundi. Tako da dobro promisli o svojem slijedećem koraku.
 
Jebe se meni jesi ti zauzeta i ko tebe jebe, razumijes? Nego tvoje klevetanje da ce tebe neko prebit i da se ti meni javljas i molis me da brisem ovo sta pisem. Eno ti admin moli ga da me obrise. Ja tebe ni u jednom trenutku nisam uvrijedio nit mislio ista lose. Doslovno mi sad napises da te neki covjek zeli prebit jer mu nisi dala i onda napises da ti ne prijeti i da nisi tako mislila cim ti se kazneno djelo i policija spomene
Mala je i ispriku objavila nakon što sam skupio screenshote te pp te joj zaprijetio privatnom tužbom i gonjenjem po službenoj dužnosti.
Tako da bit će da o meni piše 😁
 
Admin sve ovo će i vidjet
Ja nikome ne prijetim
A napisala sve kako je bilo
I neću ništa vise rec
 
Još jednom
Ispričavam se svima
Koje sam povrijedila
Bilo cime
I ako ste shvatili da vam prijetim
Isprika moja
I sto me ne možete jebati jer vam nedam picke
Isprika
 
Zato jer izmisljas i kleveces ljude, to si isto radila i prije 2 godine. I kad si se 27 puta oprastala od foruma i nikad nisi otisla s njega. Tebi nitko ziv ne prijeti nego ti se hrpa njih okrene na vratima pa od sebe radis zrtvu
 
Zašto smo uvijek iznenađeni kada skuži o da kurve i lažu?
Anita ima psihičkih problema. Jako puno. Djelomično i radi incestuoznih odnosa koje još uvijek upražnjava. I nikada se to neće popraviti, posebice dok se u ovoj branši uvjerava da je netko.
Što sam po sebi nije opasno po nikoga osim po nju samu...ali postaje kada prijeti da će ti se upetljati u život iako je primanjem novca za sex pristala na prešutni dogovor o diskreciji.
Da ne duljim - opet je jasno pokazala svoje lice.
Pa tko će jebati- neka ide. Samo da ne govori poslije kako nije znao ..
 
Zašto smo uvijek iznenađeni kada skuži o da kurve i lažu?
Anita ima psihičkih problema. Jako puno. Djelomično i radi incestuoznih odnosa koje još uvijek upražnjava. I nikada se to neće popraviti, posebice dok se u ovoj branši uvjerava da je netko.
Što sam po sebi nije opasno po nikoga osim po nju samu...ali postaje kada prijeti da će ti se upetljati u život iako je primanjem novca za sex pristala na prešutni dogovor o diskreciji.
Da ne duljim - opet je jasno pokazala svoje lice.
Pa tko će jebati- neka ide. Samo da ne govori poslije kako nije znao ..
s kim ima incest ? s bratom ?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh