Ako si željan bucke i velikih grudi, onda si željan mene

60/30
Prostor oke,ali njena higijena losa…
Pusenje dosta dobro,i mozes doggy ili misionarsku posto je ogromna
Da ne voli ona biti gore jer kako sama kaze "prevelika sam" a oral kad sam bio nije bio najbajniji, ali mozda je porpavila, kad sam bio previse sam zube osjetio plus dosta mehanicki, nije se uzivila
 
Volim jace cure ali ona je fakat debela,ja kad sam bio nemogu rec higijena je bila na nivou,valjda dam bio među prvima taj dan,simpa u faci,sise velike,prda jos veca,sve u svemu nebi ponovio!!!
 
Cijena 70,120, neki dan bio,prostor na kajzerici,
bencekovica 54 , kad sam ušao prostor neuredan, ona je fakat ogromna, nešto što prelazi ukuse debljih cura, higijena jako loša, čuje se po znoju i jako smrdi , bilo mi neugodno otic s vrata kad sam već dosao,zasprehala me i platil sam oral 50 eura ,otišao sam na tuširanje, kad sam se vratio i razmislio u wcu ipak nisam mogao ostat ,previše se čula po znaju i fakat je predebela , salo posvuda, i rekao izvini al nebu ostal,možeš li mi dati pola novaca ostavi sebi pola nisi nis radila, ona počela raspravljati samnom da će mi zvati gazdu ili policiju ako ne izadjem iz stana i pocela se derat na mene,čuje se neka buka u drugoj prostoriji troje neki mladjih osoba, njima isto bil neugodno,a ona nastavila da zovem policiju da će rec da sam je napao i da će oni svjedočit za nju,dečko I dvi osobe u toj prostoriji,zele dat novce al bucka se dere i prijeti da se pare ne smiju vratit i dere se i na njih, vidi se da im je neugodno al sute ,htio sam da zovem plavce i onda je neka mladja jača djevojka ustala sa kauca i dala mi 30 eura jer se bucka nenormalno derala. Bilo mi je jako neugodno i otišao sam. Zaključak, predebela,barem 130,140 kila,visina 155,160 max, higijena iznimno losa, prostor neuredan, bahata, uzme lovu na gotovo i prijeti policijom. Savjet. Zaobidjite jer sam doživio užasno iskustvo ničim izazvan.. Ako netko ima slična iskustva neka napiše jer mislim da nisam jedini ovo doživio jer sam bil
fakat kulturan i pristojan...
 
Ma ovo sto je ona preogromna se jos nekak i proguta,ali dok osjetis taj miris tocno ti dode da se ispovracas tamo
 
Radi s onom Norom koja je jos bezobraznija. Prije su bar bile u pristojnom stanu na Kneziji. Izbjegnite obje, bolje je bilo sto drugo od toga.
 
Dovoljno sam dugo u ovome sportu i pratim oglasnike i vidim da se ženska jako jako dugo oglašava znači da ipak idu muškarci kod nje jer da ne idu valjda bi odustala od posla i nebi se oglašavala. Samo mi nije jasno tko može ići kod nje ako je sve ovo istina.
 
Dovoljno sam dugo u ovome sportu i pratim oglasnike i vidim da se ženska jako jako dugo oglašava znači da ipak idu muškarci kod nje jer da ne idu valjda bi odustala od posla i nebi se oglašavala. Samo mi nije jasno tko može ići kod nje ako je sve ovo istina.
ovdje su dovoljne slike da ne odeš ali eto vidiš da ima ekipe koja se išla uvjerit uživo… svašta, jel moguće da neko za ovo kitovo mladunće plaća
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh