Akcija na plažama u Hrvatskoj

Ima tko kakva iskustva za podijeliti?

Od prošlog ljeta me baš počeo paliti egzibicionizam, pa krenuo drkati tako po zavučenim plažama i pokazivati ga damama u prolazu. Znači ništa ne forsiram, nego iz daljine pa kako se razvije situacija. Do sada gledao 2 para u akciji (samo gledanje), jedna starija žena mene gledala dok svršavam i još jedna gledala ali ga je probala uzeti u ruku (ja sam morao sam dovršiti).
Eto nije klasičan sex i nije neka konkretna akcija, ali meni fora. Jedini problem je što su na takvim mjestima uglavnom ti stariji ljudi (recimo 50ak godina), mlađe baš i nisam viđao. A one baš mlade cure od 20ak godina su pogotovo rijetkost
Jedno je drkati na pičku po zavučenim plažama, gdje je ona polugola ili gola, a drugo je sjesti u kupe vlaka, izvaditi kurac i nadrkanog ga pokazivati MILF-ici koja umorna ide iz Zagreba u Dugo Selo. Najlakše ti je otići u Terme Olimia, u Orhideliju i tamo naći pičke koje vole pratiti tvoje rekreacijske aktivnosti.
 
pozdrav, tražim žensku osobu sa kojom bi išao na poznatu plažu punta križa kod rovinja ili na neke druge slične plaže u hrvatskoj. imam 40 godina.
 
Ima tko kakva iskustva za podijeliti?

Od prošlog ljeta me baš počeo paliti egzibicionizam, pa krenuo drkati tako po zavučenim plažama i pokazivati ga damama u prolazu. Znači ništa ne forsiram, nego iz daljine pa kako se razvije situacija. Do sada gledao 2 para u akciji (samo gledanje), jedna starija žena mene gledala dok svršavam i još jedna gledala ali ga je probala uzeti u ruku (ja sam morao sam dovršiti).
Eto nije klasičan sex i nije neka konkretna akcija, ali meni fora. Jedini problem je što su na takvim mjestima uglavnom ti stariji ljudi (recimo 50ak godina), mlađe baš i nisam viđao. A one baš mlade cure od 20ak godina su pogotovo rijetkost
Naguzi mu se pa ces vidit je li taj od 47 godina star :))))
 
Pozz, mpja nova partnerica je malp sramezljiva. Ono nije bas za klasicnu nudisticku plazu, malo joj je bed to odmah u javnost, treba joj nekoliko sat za to. Zanima me gdje ima slobodnih plaza od Graca do Omisa. Gdje se nebih odmah morala skinut..., bar dok ne vidi okolinu...pozz
 
Mozda ludo ali trebam pomoc. Nebih sveo ma to ds me neki komunalni redar opominje, sto smo skinuti ili pak nismo
Znam da je prija bilo plaza da mozes i jedno i drugo, stvar izbora...
 
Pozz, mpja nova partnerica je malp sramezljiva. Ono nije bas za klasicnu nudisticku plazu, malo joj je bed to odmah u javnost, treba joj nekoliko sat za to. Zanima me gdje ima slobodnih plaza od Graca do Omisa. Gdje se nebih odmah morala skinut..., bar dok ne vidi okolinu...pozz
Imaš nudističku plažu u Ruskamenu iza Omiša, stijene su, ali ti bude nekad i pedera tamo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh