Ženina vanbračna kćer mi se upucava

U braku smo 9 godina. Supruga ima vanbračnu curu od 26 godina. Kako je mala s vremenom izrasla u pravu ženu odjednom mi se počela nabacivati kada mame nema doma. Hoda u tangama pored mene, jednom je zaboravila kao grudnjak i otvori moju sobu znajući da sam unutra pa se pravi blesava i iznenađena. Daje mi znakove da želi nešto samnom. Da li trebam reći to supruzi? Ne bi htio narušiti njihov jako dobar odnos.
Očigledno te zajebava. I to što ti daje znakove to ti se samo čini.
 
U braku smo 9 godina. Supruga ima vanbračnu curu od 26 godina. Kako je mala s vremenom izrasla u pravu ženu odjednom mi se počela nabacivati kada mame nema doma. Hoda u tangama pored mene, jednom je zaboravila kao grudnjak i otvori moju sobu znajući da sam unutra pa se pravi blesava i iznenađena. Daje mi znakove da želi nešto samnom. Da li trebam reći to supruzi? Ne bi htio narušiti njihov jako dobar odnos.
Ako želiš mir u kući ne petlja. U protivnom ti ćeš na kraju sve popušit
 
Neću ti solit pamet ali ovako, frend imao iskustvo :
Ako si alfa mužjak i ako se mala boji, dakle da ako je kriva za nešto i ako te pogleda i ispirčava se ali full da se boji onda te se boji nečeš imat problema izjebi su, ako je suprotno jbg ne znam. Pazi ima 26g to nije klinka i budi oprezan ali ja nekako mislim da češ ju zveknut jer takve provokacije teško izdržat i odoljet.
 
U braku smo 9 godina. Supruga ima vanbračnu curu od 26 godina. Kako je mala s vremenom izrasla u pravu ženu odjednom mi se počela nabacivati kada mame nema doma. Hoda u tangama pored mene, jednom je zaboravila kao grudnjak i otvori moju sobu znajući da sam unutra pa se pravi blesava i iznenađena. Daje mi znakove da želi nešto samnom. Da li trebam reći to supruzi? Ne bi htio narušiti njihov jako dobar odnos.
Oplodi ju
 
Evo da ja iznesem svoje. Vec neko vrijeme moja vlastita kcer šeta po kući u tangama i 100 puta koj kažem da je to nepristojno, te da se obuće. Dva dana dobro pa opet. Neznam biše šta da radim
 
Evo da ja iznesem svoje. Vec neko vrijeme moja vlastita kcer šeta po kući u tangama i 100 puta koj kažem da je to nepristojno, te da se obuće. Dva dana dobro pa opet. Neznam biše šta da radim
Znači kad po plaži šeće, sunča se, kupa se, ide u beach baru bikiniju to nije bad, ali kad se u svojoj kući šeće u gaćama to je nepristojno...
Nego osim kaj drkaš na kćer, jel klečiš po trgovima?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh