Škicni, bit će zanimljivo...

mr.divineman

New member
Pozdrav ekipa,
novo lice na forumu,nadam se da ovdje ima otkačenih ljudi željnih novih iskustava. Prije svega otvaram novu temu jer je većina tema orijntirana na novčanoj bazi usluga i čudnim forama koje mi nepašu i tu bi stao, pa molim samo pozitivne ljude u ovoj temi, poželjan smisao za humor :)
Moja misija ovdje bila bi pronaći nekoliko osoba koje bi uklizale u nove avanture. Kako sam sam po sebi dosta kreativan,tako sam došao na par seksualnih ideja koje bi volio podijeliti sa "timom" ljudi koji tražim,no pustimo sada to,ima do toga ohoho.
PIŠITE O SVOJIM ŽELJAMA,ISKUSTVIMA, MAŠTAMA.
Vaše priče neka budu u okviru bontona, ponavljam, ovdje smo da se zabavimo i sexamo kao nekada, a ne da propadamo kao većina današnjeg društva.
Tko je samnom?
Razvalite po tipkovnici i pišite.........
 
Evo da podjelimo jedno svoje iskustvo,ipak samo pokrenuo temu,bi bio red hehe.
Bilo je to na Viru,prije koju godinu,ja jos onako mlad neznam stacu s kojom glavom da mislim,upoznam jednu curu dolje na moru, i ništa klasična brija na molu tam kaj ćeš nemaš para sad za sve, spika ovo ono cugica da ne duljim, i ništa nakon 2-3h idemo mi prema meni doma na bolju zabavu tu je trulo,sve 5 bilo temperatura prekuhava između nas dvoje ne možemo se suzdržat do stana,ja ju lovijam po ulici i skidam lagano (znate kak to vec ide,malo smo si popili) i uglavnom ta cura je bila smjestena na putu do mog apartmana,tj tocnije 50-tak metara od mog. Bilo je oko 2 ujutro, taman je bio jedan auto sparkan sa slikicom helikoptera, pa sam i ja tako došao na ideju da pokažem svojoj maloj helikoptera,reko možda pobjegne :p
u tom trenutku kak smo bili malo glasni i kak sam ja mahao slonićem i proizvodio zvuk polijetanja, tak je mama od male izasla na balkon i viče kćerci; "Iva,oćeš znat ti letit s ovim?"
poslije smo probudili jos par susjeda od smjeha jer je mama bila kraljica s izjavom,da je bar više takvih mama...
ugl mama nam je zazeljela dobar provod,tak je i bilo
evo jedna od mojih anegdota, pričajte mi svoje.
pusa cmok
 
Imam jako puno ovakvih prica, i iskreno fale mi, posebni su to osjecaji, kao ono na pocetku veze..dugo sam bio u vezi, sad trenutno u braku i smirio sam se s tim barenjem i muvanjem sa strane. Ali evo jedna pricica. Dok sam bio klinac cesto nam je u goste dolazila neka obiteljska prijateljica sa svojom kceri (kcer je cca 2-3 god mlađa od mene), i nikad mi nije sjela jer je bila jako razmazena i nisam se ni volio igrat s njom. I sad kad smo vec bili odrasli (20god), nesto sam ja kao trebao pokupit kod njih doma i otisao sam sam, onako na pol sata i idem kuci. Kcer je bila sama doma,a ja je nissm vidio vise od 10 god. Kad sam je vidio ono, bomba (jedino faca bas nije bila top, ali ostalo mmmm). Otisli smo u njezinu sobu i tamo se zajebavali na krevetu kao ona neda lopticu ja joj hocu uzet, a tu ima svega, pipanja, trljanja...a ja sam osjetio da sam tolikooo mokar da mi je vlaga probila traperice, a i kurac koliko je bio tvrd. I sad taman, idem ja nju bas krenut ljubit, onako napaljen, skidam i nju i sebe i vidim njoj super, i naravno, njena mama uleti u sobu...nikad prije i poslije mi se tako nesto nije dogodilo...nakon tog nisam vise vidio ovu malu..i dan danas mi je zao sto je nikad nisam izjebao, bila je jako zagrojana za mene, a ja bi ju samo izjebo jer je realno moja cura bila bolja, ali jbg, nova pica i to, i to fakat odlicno tijelo 😁
 
Jedno moje iskustvo za koje nisam platio. Uglavnom vozio sam taksi neću rec sad firmu Itd . Noćna bio, a ono srijeda uglavnom bas slabo posla. Bilo je to 2017 9 mjesec ili kraj 8 uglavnom u bestu bio neki event nebitno. Zvoni vožnja prihvatim ulaze 2 zgodne cure. Sad kaže jedna prvo frendicu vozi tu i tu pa mene doma i dobro odpeljam ja dođem na adresu ove druge i oko 60-70 kn vožnja bila. Kaže ženska , a sto bi napravili da vam cura ponudi plaćanje u naturi. Ja mislio ženska se zeza i ja reko, a ono ako je mlada zgodna prihvatio bi. Sad ona pocela jesam j zgodna i ja reko da .Dalje ona jel imate puno posla reko slabo po sat dva čekam vožnje. Kaže ona kao onda možete doci na partiju šaha . Ja reko da i nis ja se odjavim ostavim privatni i poslovni mob u autu i ode do ove gore. Ženska bila već u grudnjaku u gaćama i pitam ja gdje je šah da odigramo pa idem dalje. Kaže ona pa zar ste stvarno mislili da ćemo igrat šah i ja ne znam šta da joj odg kaže ona nešto si ukočen ja reko prvi put mi je. Nis pocela ona mene skidat pa pocela oralno zadovoljavat ko da joj zadnje i tako se poseksali sad završimo mi kaže hvala na vožnji . Jedino se nisam sjetio nikad tražit ju broj mobitela to mi zao . Poslje se ja upalim vidim 69 propuštenih poziva od ovih iz firme . Upalim se zvoni mob javim se kaže frajer pa dobro šta radiš ti jel spavaš da si ugašen sar i pol. Svaku pauzu moraš najavio i nesmije bit dulja od 30 min ne sjećam se šta sam reko poslje.
 
Jedno moje iskustvo za koje nisam platio. Uglavnom vozio sam taksi neću rec sad firmu Itd . Noćna bio, a ono srijeda uglavnom bas slabo posla. Bilo je to 2017 9 mjesec ili kraj 8 uglavnom u bestu bio neki event nebitno. Zvoni vožnja prihvatim ulaze 2 zgodne cure. Sad kaže jedna prvo frendicu vozi tu i tu pa mene doma i dobro odpeljam ja dođem na adresu ove druge i oko 60-70 kn vožnja bila. Kaže ženska , a sto bi napravili da vam cura ponudi plaćanje u naturi. Ja mislio ženska se zeza i ja reko, a ono ako je mlada zgodna prihvatio bi. Sad ona pocela jesam j zgodna i ja reko da .Dalje ona jel imate puno posla reko slabo po sat dva čekam vožnje. Kaže ona kao onda možete doci na partiju šaha . Ja reko da i nis ja se odjavim ostavim privatni i poslovni mob u autu i ode do ove gore. Ženska bila već u grudnjaku u gaćama i pitam ja gdje je šah da odigramo pa idem dalje. Kaže ona pa zar ste stvarno mislili da ćemo igrat šah i ja ne znam šta da joj odg kaže ona nešto si ukočen ja reko prvi put mi je. Nis pocela ona mene skidat pa pocela oralno zadovoljavat ko da joj zadnje i tako se poseksali sad završimo mi kaže hvala na vožnji . Jedino se nisam sjetio nikad tražit ju broj mobitela to mi zao . Poslje se ja upalim vidim 69 propuštenih poziva od ovih iz firme . Upalim se zvoni mob javim se kaže frajer pa dobro šta radiš ti jel spavaš da si ugašen sar i pol. Svaku pauzu moraš najavio i nesmije bit dulja od 30 min ne sjećam se šta sam reko poslje.
 
Jeje i sta je bilo kad si se provodio 😂 sta ce ti mob ako si bio kod nje, otisao bi opet.. Pao si odmah na pocetku
 
Jbg pošto imam fetiš na frendice od cure, jedna je često dolazila kod nas kada bi ostali sami znao sam se našaliti na temu sexa što je uvijek prihvatila. Jednom prilikom dala mi je broj i jedno vrijeme smo tipkali, di je znala i ona izletit sa izjavama o srcu. Jedan dan mi je poslala poruku ajmo se jebat sama sam, naravno da sam bio iznenađen ,dogovorili se poslije posla.Uglavnom da skratim to traje još i danas najbolji sex ikada podložna,perverzne i sve može anal,piss,grupni sex smo više puta organizirali.Uglavnom najbolje iskustvo ikad.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh