ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jao ja sam mislio kod nas u podravini kriza , al tu je kod vas , čovjek dode u goste hehhe pa nema kurvi ni za kruh , nebiram puno nije bitno jel mlada ili stara bitno da se hoce ako ima ko za preporuku ili proslijedit neki broj ,uzvraćam brojvima sigurnih iz virovitičke zupanije ako vas put nanese tamo
 
Jao ja sam mislio kod nas u podravini kriza , al tu je kod vas , čovjek dode u goste hehhe pa nema kurvi ni za kruh , nebiram puno nije bitno jel mlada ili stara bitno da se hoce ako ima ko za preporuku ili proslijedit neki broj ,uzvraćam brojvima sigurnih iz virovitičke zupanije ako vas put nanese tamo
Daj meni koji broj u inbox za 2 dana putujem za viroviticu
 
Neke preporuke za najam apartmana u sibeniku preko vikenda od petka-nedjelje za neke akcije , da je u zgradi stan i nesto povoljnije
 
Došla vam je Julijana u grad... i niko ništa
Bija sam ja Frićo, hoće da udovolji, ona mirišljave prekrasne kose,dosad sam se razočara s brazilska ali ona je stvarno ok, uzeja po ure, nudi pušenje bez,ja uzeja sa i stvarno dobro puši, izmijenili par poza i to je to, najviše me napalija kontakt očima i veliki plus priča dobro engleski😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh