ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Meni je dala sliku.... Aparatic za zube, pircing u nosu, tetovaze po rukama i ostatku tijela...ka šta je Kokolino84 reka....ali nisan iša.
Sad za izgled ima neki ne loš osmijeh i ne lošu facu a u pozadini je virija komad guzice sa tetovažom leptira...ima san neki osjećaj da bi moglo bit dobro al nisan oša na kraju...i sad me to kopka.
🤔
A nisan ni bija ohoho...sve bez veze nešto.
 
Nemogu virovati da u Šibeniku nema ništa, neznam zašto nas zaobilaze a kad i dođe koja sve loše usluge.A gradonačelnik govori da sve cvita i turizam ide naprid a di je zapelo onda mi svi suvog perca.
Ima li koja naša cura da se javi u inbox bice mi drago🤪
 
Nemogu virovati da u Šibeniku nema ništa, neznam zašto nas zaobilaze a kad i dođe koja sve loše usluge.A gradonačelnik govori da sve cvita i turizam ide naprid a di je zapelo onda mi svi suvog perca.
Ima li koja naša cura da se javi u inbox bice mi drago🤪
znaci danas san usa na stranicu 100 puta nadajuci se bar jednoj da
 
Šibenik standardno loša ponuda, a vjerojatno malo mušterija, pa im se ne isplati. A i kad dođu uzmu lošu lokaciju, vidi te pola grada gdje ideš
 
Evo nešto u ponudi samo nešto mi čudno Ayla L i Luiza su ista ženska ok to mi jasno samo šta Ayla L u potpisu na kraju stavlja Juliana pa možda se pimp zajeba u copy/paste ali ako netko ode nek javi. Pozdrav

 
Evo nešto u ponudi samo nešto mi čudno Ayla L i Luiza su ista ženska ok to mi jasno samo šta Ayla L u potpisu na kraju stavlja Juliana pa možda se pimp zajeba u copy/paste ali ako netko ode nek javi. Pozdrav

samo znan da je policija urgirala (provjereno)
 
Poslovno u šibeniku , ima li neka lokalna ako bi netko udojelio
Mete moj mislim da ti je najbolje obaviti posal vode i dikod dalje ići tražiti jer vode u Šibeniku nemaš ništa domace, Nepostoju! bar ja nemogu naći a ove sa Ega su sve ajme,cure su kako koja ali usluga je katastrofa.
U svakom slučaju sritno ti
 
Evo da napišem recenziju usput za ovu
Sophiu bija jučer dogovor lak u blizinu Fontane,apartman ajme mali nemozes se okreniti čistoca upitna.
Cura starija možda oko 30 deblja nego na slikama ali su njene. Usluga nikakva puši osrednje neda da je diraš po kosi,sex radi samo da te matira tj.gleda okolo i u plafon dok je jeb.Mislija ostati uru vrimena a kad sam sve vidija i svrsija pokupija se i otisa nakon 30 min. 150ojera
Ponovija nebi,a gleda sam recenziju kad je bila u Osjeku i neko je pisa da je Ok
Meni katastrofa
 
Evo da napišem recenziju usput za ovu
Sophiu bija jučer dogovor lak u blizinu Fontane,apartman ajme mali nemozes se okreniti čistoca upitna.
Cura starija možda oko 30 deblja nego na slikama ali su njene. Usluga nikakva puši osrednje neda da je diraš po kosi,sex radi samo da te matira tj.gleda okolo i u plafon dok je jeb.Mislija ostati uru vrimena a kad sam sve vidija i svrsija pokupija se i otisa nakon 30 min. 150ojera
Ponovija nebi,a gleda sam recenziju kad je bila u Osjeku i neko je pisa da je Ok
Meni katastrofa
reci mi samo jel sama bila il je imala jos 2 kolegice sa sobom
 
Evo da napišem recenziju usput za ovu
Sophiu bija jučer dogovor lak u blizinu Fontane,apartman ajme mali nemozes se okreniti čistoca upitna.
Cura starija možda oko 30 deblja nego na slikama ali su njene. Usluga nikakva puši osrednje neda da je diraš po kosi,sex radi samo da te matira tj.gleda okolo i u plafon dok je jeb.Mislija ostati uru vrimena a kad sam sve vidija i svrsija pokupija se i otisa nakon 30 min. 150ojera
Ponovija nebi,a gleda sam recenziju kad je bila u Osjeku i neko je pisa da je Ok
Meni katastrofa
Štrace, najgori odroni ode dolaze, ima ti ona luda u mandalini samo to ne bi preporučija ni najgorem neprijatelju i načuja sam za još dvi domaće da rade al nikako izvuč kontakte jbg, pari da će ih ženit😂😂😂😎
 
Štrace, najgori odroni ode dolaze, ima ti ona luda u mandalini samo to ne bi preporučija ni najgorem neprijatelju i načuja sam za još dvi domaće da rade al nikako izvuč kontakte jbg, pari da će ih ženit😂😂😂😎
Dosta mi je luda i svakakvih cura,rađe dadem koji euro više samo da sam zadovoljan a ako dobiješ broj od neke naše u okolici proslijedi broj u inbox ako želis Naravno!
 
  • Like
reagiranja: Mik

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh