ŠIBENSKO KNINSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Pozdrav ekipa, da li je iko dobija ove šta su ponuđene pod Šibenik. Poslao upite ali nikakvog odgovora ...ima li što dostupno?
 

Ekipa evo da podijelim iskustva. Bio kod cure iz oglasa. Ugl ne razlikuje se puno nego na slikama mozda je blagi photoshop ispolirane slike ali to je ta cura iz oglasa. Dogovor lagan ustvari prelagan..razgovara se s agentom ne s njome. Nakon dogovora daje lokaciju i bookira termin. (Mana je strogi centar apartman kod Bona i Giro). Nakon dolaska agent navodi na vrata. Aparmtan manji s dvi sobe, ucinilo mi se da je jos netko s njome ali nisam siguran. Cura otvara vrata u sexy donjem rublju malo je jaca ali uopce nije debela nego kakva zenska treba i biti. (Cca 168cm visine) cice umjetne petica ali na dodir prirodne silikoni dobri. Guza malo veca ali nije mlitava trenira (pitala me di je najblizi gym za otici) usne isto umjnetne ali joj dobro stoje, malo je tamnije puti. Pita za tusiranje prije/poslije da se ljubiti samo ako je usna higijena dobra njezina procjena. Oral bez ali mene to ne zanima (sigurnost mi vaznija). Sex s. Prominili 4-5 poza. Sama sugerira promjenu poza aktivna i trudi se, stenje nebih rekao da glumi jer je dobro bila vlazna doli. Šah mat nakon 25 min. Iza small talk 5 min zali se na promet na obali. ZG daleko najbolja zarada. Sutra putuje iz Šibenika.
Za kraj ocjena:
Subjektivno misljenje:
Izgled: 8,5/10
Akcija: 9/10

Nadam se da sam nekome pomogao u odluci.

Pozdrav i sretno
 
Sezona odavno počela a u Šibeniku i okolici sve mrtvo osim onih par "balavica"sa PO koje traže bonove
Ima li netko da me razuvjeri
 
Kako je mrtvo? Jel mozes otici na ege pa vidit da nije mrtvo. A da ovi mamlazi nasi ne prate ove i tiraju bilo i bolje...
 
Pozz ekipa, ima li nekakva skrivena plaža u blizini vodica da nema ljudi za noćno kupanje? Stara frendica dolazi sutra na godišnji a jbg ja sam iz zadra tako da nepoznam taj dio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh