ČEŠKA - Iskustva i recenzije

Hood1911

New member
Pozz, ima netko neka iskustva iz Praga?
Bili smo prijatelj i ja prošle godine.. njuši se seks na svakom koraku.
Ostali smo suhog kurca, ali da budem iskren nismo se ni previše nešto dali u to.
Bitno nam se bilo napit ko stoke za vikend i tjt.

Trebali bi sljedeći tjedan tamo na 5 dana.
Svaka prica dobrodosla 👍🏻
 
Pozz, ima netko neka iskustva iz Praga?
Bili smo prijatelj i ja prošle godine.. njuši se seks na svakom koraku.
Ostali smo suhog kurca, ali da budem iskren nismo se ni previše nešto dali u to.
Bitno nam se bilo napit ko stoke za vikend i tjt.

Trebali bi sljedeći tjedan tamo na 5 dana.
Svaka prica dobrodosla 👍🏻
Prag je 🔝🔝🔝🔝🔝
Ako se budeš muvao po centru i onda na onom velikom trgu koji ide uzbrdo - Vaclavske namesti - budu ti prilazile same. Tako je bilo prije par godina. Vjerujem da se nije promijenilo....
 
Doputovao u Prag u prijepodnevnim satima. Bilo je prerano za prijaviti se u hotel pa sam otišao u salon za masažu blizu hotela. U to doba nemaju veliki promet, dežurala je samo jedna cura. Malo punašnije za moj ukus, mada ne debela. Kako sam banuo nenajvljen, nisam komplicirao. Cura masira gola, zna dobro što i kako. Smije ju se dirati cijelo vrijeme. Iako nije bila moj tip, ne mogu se požaliti na ukupni dojam. Istuširao se prije jer sam došao s puta, poslije smo pod tuš zajedno.
Happy hour cijena za sat body2body je 70 eura.

Salon 2, izabrao preko interneta curu i vrijeme. Cura lijepa, vitka, ima je gdje treba. Zafrkatica, već pod tušem me krenual pipkati. Kada sam došao, rekla je da ne može takozvana pussicat masaža jer ima one dane. Vjerojatno to kaže svakome tko se pojavi prvi put. Dok je radila body to body, prebacila se u pozu 69. Masirao sam njezinu guzu dok mi je na par centimetara od očiju podmetnula svoju stratešku točku. Na kraju je sjela ne mene, leđima okrenuta, vjerojatno ga je rukam pritisula uz svoje tijelo tako da je osjećaj bio kao da sam u njoj. Poslije opet zajedničko tuširanje. Dok sam se oblačio, pospremala je i mijenjala plahtu. Kaže ona: Naravno da mi se sviđa ovaj posao, pa ja volim muškarce.
Cijena pussicat masaže koja podrazumijeva pozu 69 i dozvoljeno ljubljene po cijelom tijelu, trenutno piše na njihovim stranicama 105 eura za sat.

Napomena, kod njih je plaćeni seks po zakonu dozvoljen u individualnom aranžamanu, organizirani je protuzakonit. Cure u salonu odmah kažu da nema orala ili penetracije. Pretpostavljam, saloni su organizirana djelatnost, stoga ne smiju pružati full seksualne usluge, a biznis je prevliki da bi itko reskirao zabranu zbog par eura.
Al nema veze, obje cure su završetak izvele svaka na svoj način, ali izvrsno. Smiješ ih pipati i još one sve odrade. Ma bolje od seksa 😄

Ako ima potpitanja, slobodno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh