OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Jel se zna koja je ženska zapravo iza ovih profila što su 100€/30min?






 
Jel se zna koja je ženska zapravo iza ovih profila što su 100€/30min?






odes, vidis, ako ti ne pase, zahvalis se i odes
 
Tu si se zajebao! One će uvijek imati mušterije i za 200 ako žele jer uvijek ima onih što mogu da plate i imaju . A ti kada budeš se jebao za pare onda spusti si cijenu 😂
nije stvar mozes li i imas li. kad ides kod prve ne pitas za cijenu, kad ides kod druge ne pitas za cijenu ali ih usporedis, kad odes kod trece usporedis ju sa prve dvije. kada ih prodes na desetke, stvarno se zna desiti kada izades kazes sam sebi sto je meni ovo trebalo bolje da sam kuci drkao. e vidis zbog takvih cura su ovakvi komentari. i da se ne lazemo ovi sto placaju manje idu cesce i trose vise.
ja ne vidim problem u pol sata za 100 cisto da vidimo kako si pasemo, ako si zadovaljan sutra ces otici opet

iskreno ima samo 2-3 cure kod kojih bi isao svaki dan, kod jedne sam bio tri puta u tjedan dana, prvi put pola pa 2 po sat vremena samo zato jer je bila cista perverzija
 
Jel se zna koja je ženska zapravo iza ovih profila što su 100€/30min?






Pa ti stavio sve profile

Sta mislis da je sve ista osoba? Cisto sumnjam.
 
Dečki stigla je anakonda
Jedina starijažena s kojom sam uživo s njom je sex drugi level jer stvarno zna šta radi tko želi lud provod neće požalit. Vidim da je malo poskupila od prošli put al vjerujem da će ić za niže.
 
Dečki stigla je anakonda
Jedina starijažena s kojom sam uživo s njom je sex drugi level jer stvarno zna šta radi tko želi lud provod neće požalit. Vidim da je malo poskupila od prošli put al vjerujem da će ić za niže.
potpisujem.. hvala na info sve je kako si rekao sad sam bio.. 130e/30 min ali spustio na 120 😂:)
 

da stavim recenziju tražila je 150e/30min, probo spustit ali nejde, realno izgleda ok, nije baš kao na slikama ali zgodna je top guza i sise, pušenje s kapicom 7/10,ostalo sve extra naplaćuje.,suradljiva, izmjenili smo par poza po stanu jedino je u stanu onak 60 stupnjeva pa se pripremite.. tako da nemojte je razvaliti previše :) ugl meni je bila dobra
 
Dečki stigla je anakonda
Jedina starijažena s kojom sam uživo s njom je sex drugi level jer stvarno zna šta radi tko želi lud provod neće požalit. Vidim da je malo poskupila od prošli put al vjerujem da će ić za niže.
Potpisujem sve sto je kolega napisao, osobno sam se uvjerio, nije mi zao ni malo.
 

da stavim recenziju tražila je 150e/30min, probo spustit ali nejde, realno izgleda ok, nije baš kao na slikama ali zgodna je top guza i sise, pušenje s kapicom 7/10,ostalo sve extra naplaćuje.,suradljiva, izmjenili smo par poza po stanu jedino je u stanu onak 60 stupnjeva pa se pripremite.. tako da nemojte je razvaliti previše :) ugl meni je bila dobra
Su slike njene?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh