OSJEČKO BARANJSKA ŽUPANIJA - Iskustva & recenzije

Bile su, 100e pola sata... nzm sto se vise ne oglasavaju, mozda su otisle ne ni znao.... al vrijede svaki cent, onako nesto nema svaki dan
 
Ekipa bio sam jučer kod one iz drinske sto masira (priča da je sa Sjenjaka) stan neuredan valjda ga nije stigla pospremit🤷🏻‍♂️ona malo jača našminkana ko klaun sisa ko glava ,Masaza ko kurac ,skroz loše
 

Ove dvije iz Robertovog video-a su trenutno u Slavonskom Brodu, tako da vjerujem da dolaze u Osijek.

Evo profili:
 
jebem ti prste ,, sada je na snimanju ako ne sere.. ovako hm ko zna ......
sad sam isao gledati i ne mogu da vjerujem da joj je pretplata 20 eura, kad uzmes u obzir da skoro svaki srednjoskolac u okolici vinkovaca zna tko je i dobar dio je pretplacen, ja iskreno ne vjerujem da ce pusit kurac nekom random liku za 100 eura. jedino ako nije droljica, al to je opet druga prica
 
sad sam isao gledati i ne mogu da vjerujem da joj je pretplata 20 eura, kad uzmes u obzir da skoro svaki srednjoskolac u okolici vinkovaca zna tko je i dobar dio je pretplacen, ja iskreno ne vjerujem da ce pusit kurac nekom random liku za 100 eura. jedino ako nije droljica, al to je opet druga pricajavlja
davno saim išo ali nije joj bio dostupan of, koji razlog ne znam, kolik oznma ima 3 ing,inace sa 4 piše :))) cudni su godpodnji putevi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh