Najbolja koju sam ševio bila je...

Moje iskustvo je drugacije.
Jedna sitna plava ribica. Upoznali se preko oglasa. Sitna bas po mom ukusu
Poznajemo se cca 3 godine.
Voljela mi je udovoljiti za moj fetish 🖐🏼 najlonke🖐🏼
Medjutim nakon godine dana se desio nesporazum izmedju nas ali smo to izgladili. Ali svaki put kad bi se krenulo u neki razgovor i to samo virtualno bi doslo do toga da se pokacimo tj njoj moji odgovor nebi pasao. S vremenom sam shvatio da je jako narcisoidna osoba. Cim nesto kazes sto njoj ne pase odmah blok i onda opet krene komunikacija virtualno pa opet blok i tako u krug. Medjutim nismo se vidjeli dugo vremena i onda je pala jedna cuga i da to rijesimo te nesuglasice i kao sve ok. Medjutim nismo se vise vidjeli ali se dopisivali i svaki put kad bi pitao kad cemo se vidjet ne odgovori ili cak niti kao ne pogleda poruku, ali oad bi nesto drugo bilo u pitanju sve ide ok.
Zao mi je jer mi je bila stvarno jako dobro iskustvo ali me i sa tim svojim narcisoidnom ponasanjem jako odbijala i time da sta god joj kazes popizdi.
Ocito takvoj osobi i takvom karakteru nemoze nista pomoci.
Eto neki dan me opet blokirala. A isto tako nakon cca 3 godine sto se znamo nemam uopce potrebu da se dopisujemo jer od toga nista. Nije to bilo samo seksualno iskustvo sto bi se reklo “nije sve u sexu”
Mozda sam se sada i izjadao i napisao mozda dosadnu kobasicu od teksta, ali eto. Iskreno se nadam da me nikad vise nece odblokirat i pokusat mi pisat jer ocito nikakav fizicki kontakt nije htjela u posljednjih godinu dana nego samo dopisivanje.
 
Doktorica? Bankarica? Pjevačica?

Dakle, što ševite osim ovog što plaćate po oglasni ima?
Koja vam je bila najbolja i jeste li imali ženu koja je na nekakvoj "poziciji"
Zivim u njemackoj, dok sam jedno vrijeme radio u jednoj firmi upozno sam udanu zenu. Indijka, mala se doselila u njemacku 2017 imala odma dogovoreni brak. Aj bilo mi je to zanimljivo neko sa te strane svijeta i da malo upoznam kako je i sta je tamo. Tak mjeseci prolaze postali smo dobri prijatelji i stvarno se jako puno zblizili. Dade mala otkaz i kaze mi kad je osla u drugu firmu da sam joj se uvijek svidjo ali se bojala ista poduzet jer aam u vezi. I sad stvari stvarno krenu naglo izmedju nas kad je rekla sto osjeca nisam mogo vise izdrzat moro sam ju imat. I dan danas mislim da bolji seks u zivotu necu imat. Mala ke savrsena od glave do pete bila, guzica sise sve a i prelijepa je bila. Tolko je dobro islo da smo se htjeli vjencat ali jednostavno stvari nisu na kraju funkcionirale. Bojala se razvest jer bi najebala od tih primitivaca iz indije. Odrekli bi je se i sta ja znam. Ugl. Mala je eleltroinzinjer super pametna iskreno nisam pametniju u zivotu upozno
 
fitness trenerica prije par godina... zrelija, cca 50 g., ali energična.

odlična u napaljivanju, predigri, seksu - stvarno se osjetilo iskustvo... tijelo odlično, utrenirano, utegnuto, bila ja raspoložena za sve poze i svakakve igrice... fenomenalan libido, skoro jači od mog 🙃

nalazili smo se redovito jedno 2 mjeseca, uglavnom vikendom. ostale dane mi je slala svakakve izazovne fotke, valjda da održi moj interes (bilo je uspješno), tako da kad bi se vidjeli praktički bi s vrata stana odmah krenuli na posao...

seksualna kemija je bila gotovo idealna, jedino me znalo brinut šta će susjedi reć, bila je dosta glasna povremeno 🙃

valjda smo sve poze prošli u ta 2 mjeseca, ali posebno me palilo što je u misionarskoj obavezno dizala noge na moja ramena - odlična dubina penetracije i feeling svršavanja...

vrlo rijetko iskustvo nažalost...
 
fitness trenerica prije par godina... zrelija, cca 50 g., ali energična.

odlična u napaljivanju, predigri, seksu - stvarno se osjetilo iskustvo... tijelo odlično, utrenirano, utegnuto, bila ja raspoložena za sve poze i svakakve igrice... fenomenalan libido, skoro jači od mog 🙃

nalazili smo se redovito jedno 2 mjeseca, uglavnom vikendom. ostale dane mi je slala svakakve izazovne fotke, valjda da održi moj interes (bilo je uspješno), tako da kad bi se vidjeli praktički bi s vrata stana odmah krenuli na posao...

seksualna kemija je bila gotovo idealna, jedino me znalo brinut šta će susjedi reć, bila je dosta glasna povremeno 🙃

valjda smo sve poze prošli u ta 2 mjeseca, ali posebno me palilo što je u misionarskoj obavezno dizala noge na moja ramena - odlična dubina penetracije i feeling svršavanja...

vrlo rijetko iskustvo nažalost...
Jesi ti to jebao ili si ovo pisao kao roman 🤔🤔🤔.
 
Savršeno iskustvo dok sam imao 26 godina kolegica kupovala stan i upoznala me s agenticom koja joj prodavala stan,žena je imala 46 godina obožavala je mlađe 6 mjeseci smo se karali al doslovno ta nije žalila nit jednu svoju rupu a nit birala mjesto,i onda se budala zaljubi u kliniku 7 godina mlađu napravi dijete i sjebeš sve.
 
Bivša. Prekinuli prije 15ak godina, ja tad imao 22, ona oko 20. U međuvremenu se ona udala, ja oženio, dobio djecu itd...
Nekako se prije nekih 3 godine našli prek instagrama, neka prepiska i dogovorimo kavu. Da skratim priču, otišli u hotel nakon cuge, još malo popili i udarali se cijelu noć ko da sutra ne postoji. Pred jutro svaki u svoj auto i kući. Od tad se nismo ni čuli ni vidli, tu i tamo pokoji lajk na instagramu i to je to. Ona i dalje u braku, ja isto, ali tu noć neću nikad zaboravit :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh